Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Davut Öldü mü? Erdal Küçükkömürcü Ayrıldı mı?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 16 mayıs perşembe akşamı ekranlara gelen yeni bölümünde Davut’a bir suikast yapıldı. Çok önemli bir görüşmeiçin Ankara’ya giden Davut ne yazık ki CIA’nin adamları tarafından suikaste kurban edildi. Ceylan ise abisinin suikaste kurban edildiğini televizyonda görmüştür ve büyük bir şok yaşamıştır.

görevden alınan Serkan’ın yerine Nevzat’ı önermek için Ankara’ya giden Davut’un aracına Rüstem’in adamları tarafından bombalı suikast yapılıyor. Ünal ve Yılmaz, aldıkları istihbaratı Hızır ve Ceylan ile paylaşsa da haberi televizyondan öğrenen Çakırbeyli ailesi kötü haber karşısında adeta yıkılıyor.

Peki gerçekten Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Davut patlayan arabanın içinde var mıydı?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Davut karakteri çok önemli bir karakter; ancak senaryoya bakıldığında artık Davut karakterinin yerine diziye kötü bir karakter dahil edilmiştir. Bu nedenle de ben Davut karakterinin öleceğini düşünyorum. Bence Davut ölmüştür. Bu konu ile ilgili araştırma yaptıkran sonra en kısa süre içinde sayfamıza net bilgiler ekleyeceğiz.

Erdal Küçükkömürcü Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinden  Ayrıldı mı?

Hemen bilgi alıp sizlere bilgi vereceğiz ancak benim şahsi görüşüm Erdal Küçükkömürcü Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinden  Ayrıldı. Çünkü son emrini verirken bu sana son emrim dedi.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Davut Öldü mü videosu

 

Eşkıya 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Yeni Sezon 2020-2021
Oktay Kaynarca Eşkıya’dan Ayrılıyor mu ? Hızır Çakırbeyli Ölecek mi?
Eşkıya Fahri Ölecek mi? Kenan Çoban Diziden Ayrılıyor mu?
Eşkiya 7 Nisan 2020 Var mı? EDHO Yeni Bölümleri Ne Zaman?

“Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Davut Öldü mü? Erdal Küçükkömürcü Ayrıldı mı?” üzerine 1 yorum

  1. Sude dedi ki:

    Ölmese daha iy olar önemili bir qaraqderidi. İlyaz sen iy ol yeter işallah esrayla barişirsin yene mtlu bir yufaniz olar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.