Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 72. Bölüm Yeni Sezonda Neler Olacak?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz da yeni sezon Reis’in tüm işi İlyas’a bırakıp yaylaya yerleşmesi ile başlayacak.

Edho’da İlyas’ı şehirde rahat bırakmayacaklar. CIA’in adamları Reis’in geri dönmesi için baskı yapacak ve İlyas’ı köşeye sıkıştıracaklar. İlyas ve adamları canını zor kurtarırken yayla da Reis’in düşmanları boş durmayacak ve Reis’e pusu kuracak. Reis yaylada silahlı saldıroya uğrayacak ve ağır yaralanacak.

Reis’in ağır yaralanması tabi ki tüm aileyi üzecek ancak Reis zor da olsa sağlığına kavuşup masanın başına tekrar geçecek.

Güncelleme: 31.08.2017  Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz  dizisi 72.  bölüm yeni sezon çekimlerinin 8 Ağustos Salı günü başlamasına karar verildi. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz  yeni sezon çekimlerinin aslında eylül ayında başlaması bekleniyordu; ancak Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz  dizisinde Zeynep karakterine hayat veren Ece Hakim’in üniversite öğrenimi için Amerika’ya gidecek olması sebebi ile beklenenden erken başlayacak.

2016 2017 sezonunda Atv ekranlarının en çok izlenen ve Türkiye’nin Diriliş Ertuğrul’dan sonra en çok izlenen dizisi olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 2. sezonunu 30 mayıs salı günü 71. bölümü ile tamamladı. [saributon]Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 72. bölüm ne zaman yayınlanacak? [/saributon]Detaylar için tıklayınız

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 2017 2018 yeni sezonuna en geç başlayacak dizilerden olacak ancak Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi senaristi ve yapımcısı Raci Şaşmaz’ın farkı ile  Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 3. sezon için çok fraklı ve kaliteli bir senaryo bizleri bekliyor.

İzleyici sezon finalinde büyük ihtimalle Serkan’ın öldürülmesini izleyecek; zira Hızır Reis Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın sezon finalinde ya ölürsün ya öldürürsen dedi. Bu durumda Hızır ölmeyeceğine göre Serkan ölecek Diğer taraftan muhtemelen Hızır Reis ve ekibinin yeni sezonda en çok mücadele edeceği isim ise Rüstem olacak. Rüstem yurt dışından aldığı destek ile Mert’i destekleyecek. Mert ise baş balası olacak gibi.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 72. Bölüm Fragmanı

Eşkıya 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Yeni Sezon 2020-2021
Oktay Kaynarca Eşkıya’dan Ayrılıyor mu ? Hızır Çakırbeyli Ölecek mi?
Eşkıya Fahri Ölecek mi? Kenan Çoban Diziden Ayrılıyor mu?
Eşkiya 7 Nisan 2020 Var mı? EDHO Yeni Bölümleri Ne Zaman?

“Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 72. Bölüm Yeni Sezonda Neler Olacak?” üzerine 2 yorum

  1. aaraf dedi ki:

    ilyas mutlu olsunnn suziden oglu olsun kızı olursa adı handan olsun ama çoooookkkkk mutlu olsun suziyle esra yakışmıyordu zaten soguk

  2. hayat dedi ki:

    sonunda bütün aile karadenizde dügünde olsun tipinin hızır ali orda bir kıza aşık olsa ilyasın suziden bebeyi olsa negüzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir