Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 24 Mayıs Fragmanı Yayınlandı mı

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 24 Mayıs Fragmanı Yayınlandı mıEşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 24 Mayıs fotoğrafları

Atv ekranlarının sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 24 mayıs salı akşamı Atv ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Sevilen dizi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 37. bölüm fragmanında şok sahneler var.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 37. Bölüm Fragmanı

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 37. bölümünde  Nazlı kaçma planı yapar. Nazlı artık hem kendi hayatının hemde oğlu Yunus’un hayatının tehlikede olduğunu ve Hızır’ın Meryem’i bırakmayacağı anlar. Hızır ise Ünal savaşını bitirmek üzeredir. Ünal’ın hainliklerini ispatlayan Hızır için artık planlar bu pisliğin ortadan kaldırılması yönündedir.

Hızır artık Ünal’ın son nefesinin geldiğini bilir; ancak Ünal’ın ölmesi ne Türk Derin Devletinin ne diğerlerinin işine gelmemektedir; Hızır eğer Ünal’ı öldürürse yalnız kalacaktır ve hepse girmeyi bile göze almak zorunda kalacaktır.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 37. bölümü ile 24 mayıs salı akşamı 20:30 da Atv’de. İşte Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 24 Mayıs Fragmanı

  Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 24 Mayıs Fragmanı

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 24 mayıs fragmanı şuanda yayınlanmamıştır; Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 37. bölüm fragmanı yayınlandığında sayfamıza eklenecektir.