Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 19 Nisan Tüyoları 32. bölüm Ahmet Ölmedi

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 19 Nisan Tüyoları 32. bölüm Ahmet Ölmedi4

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni bölümleri ile atv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 19 nisan akşamı yeni bölümü ile Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 32. bölüm 19 nisan akşamı Atv’de

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 32. Bölüm Özeti


Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 32. bölümde Ahmet’i öldürmeye çalışan Viktor ve ekibi emellerine ulaşabilecek mi? Viktor Ahmet’in ölmesi ile savaşın kaldığı yerden devam edeceğini düşünmektedir; ancak Hızır dostu Ahmet’i korumayı başaracak.

Viktor ve ekibi ilk malubiyetini alacak ve Viktor çılgına dönecek. Mahmut’un ölümü ateşi dindirememiştir. Meryem’in eve dönmesi Hızır ve Meryem arasında yeni bir sıcaklığı doğuracak derken Meryem’in hatası ortalığı biraz daha karıştırır.

1Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 32. bölümde bakalım daha neler olacak

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Ünal  ve Hızır arasında ki savaş büyümektedir. Hızır açık açık Ünal’ı tehdit etmektedir. Hızır her ne kadar Ünal’ın planlarına plan ile karşılık verse de savaş büyümek üzeredir ve Hızır Viktor karşısında Ünal tehlikesini ortadan kaldırarak elini güçlendirmek istemektedir.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 19 Nisan Fotoğrafları Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 32. bölüm Fotoğrafları

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 19 nisan Fragmanı

READ  EDHO 32. Bölüm 2. Fragmanı Ünal Viktor İle Anlaşır 19 Nisan