Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 16 Ocak Salı Neden Yok Neden Yayınlanmıyor ?

Eşkiya 16 Ocak Salı Neden Yok Neden Yayınlanmadı ?

Eşkiya DÜnyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) dizisi 88. bölümü ile 16 Ocak Salı ekranlarda olması gerekirken dizinin yayınlanmayacağı öğrenildi. Ziraat Türkiye Kupası’nın yayın haklarını alan ATV Salı günü maç yayını olmasından dolayı EDHO’nun yeni bölümünü yayınlamayacak. Saat değişikliğine de gitmek istemeyen kanal dizinin yeni bölümünü yayınlamama kararı aldı.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Bölüm Ne Zaman ?

Eşkiya DÜnyaya Hükümdar Olmaz 88. yeni bölümü ile 1 haftalık aranın ardından 23 Ocak Salı günü kendi saatinde izleyicisi ile buluşacak. Dizinin olduğu saatte ise Ziraat Türkiye Kupası İstanbulspor – Fenerbahçe maçı 20:30 da Atv ekranlarında olacak.

oktay kaynarca hızır

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 88. Bölüm Özeti ve 23 Ocak’ta Yaşanacaklar

Hızır Nevzat’ın ölümünde herhangi bir iz bırakmamak için Nevzat’ın kendi silahı ile kafasına sıkmasını emreder. Nevzat buna cesaret edecemeyecek fakat Fahri dayanamayıp silahını çeker ve Nevzat’ın kafasına sıkar.

edho hızır'ın oğlu ömer

Öte yandan İstihbaratçı Davut ölmemiştir ve tekrara piyasaya çıkar. Bu planı Ünal ile birlikte gerçekleştirmiştir. Davut karanlık güçlerin arkasında duran isimleri bulana kadar ortaya çıkmayacaktır. Ömer ise suçunun cezasını masum birine yıkmak istemediği için teslim olmaya karar verir. Fakat Ömer’e ceza evinde de rahat yoktur. Ömer vicdan azabıyla yatakta ağlarken Şahin ağanın adamları onu darp ederler. Artık büyüdüğünü ve ona göre davranması gerektiğini bu şekilde anlatmışlardır.

Bu sırada Reis masada uyuşturucu işi ile uğraşanlara karşı cephe almıştır. Pudra hakkıya bizzat gidip konuşur. Pudara Hakkı artık asanın ona hizmet ettiğini söyler. Hızır’ın tehdit lerine ise intikamı çocuklarınızdan alırım diyerek karşılık verecektir. Hızır bu tehditi pek önemsemese de Pudra Hakkı’nın adamı Ömer’i onun gözünün önünde öldürmeye yeltenir. Neyseki gardiyanlar zamanında müdahale ederek mer’i kurtarırlar. Hızır artık eskisinden çok daha öfkelidir. Bunun elbette altında kalmayacak ve Hakkı’nın oğlu Yalçın’ı kaçırarak karşılığı vermek isteyecektir.

hızır çakırbeyli hapishane ziyareti

Artık savaş başlamış herkes safını belirlemeye başlamıştır. Hızır’ın yanında yer alanlar ve Pudra Hakkı safına geçenler arasında sıcak saatler yaklaşmaya başlamıştır. EDHO 88.Bölümü ile 23 Ocak Salı Atv ekranlarında.

 

Eşkıya 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Yeni Sezon 2020-2021
Oktay Kaynarca Eşkıya’dan Ayrılıyor mu ? Hızır Çakırbeyli Ölecek mi?
Eşkıya Fahri Ölecek mi? Kenan Çoban Diziden Ayrılıyor mu?
Eşkiya 7 Nisan 2020 Var mı? EDHO Yeni Bölümleri Ne Zaman?

“Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 16 Ocak Salı Neden Yok Neden Yayınlanmıyor ?” üzerine 8 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  yapa biliyorsanız doktor derya alpaslan ewlendirin en az 2 sezon devamı var bu dizinin dizinin hakkını kimse saklayamaz raci şaşmaz yapacagı dizilerde deniz çakırı oynatmalı kaliteli oyuncu BEBEYİ ALDIRMASIN ZEYNEP ÇAKIRBEYLİ TEKRAR DOGSUN OLMADI ÖZGÜR İLYASTAN OLSUN AMA OLSUN

 2. Rabia dedi ki:

  Kimsesizler ben senin aşkın falan değilim biz ayrıldık tamammı

 3. artık onlarda mutlu olsun dedi ki:

  diziye kız sokun alpaslan ve ömer in hayatına diziye renk katın ilyas suziden baba oldugunu ögrensin zeynep tekrar dogmuş olur

 4. kimsesizler dedi ki:

  Selam Rabia doru söylüyorsun birde seni seviyorum aşkım

 5. Rabia dedi ki:

  Kimse varrrmmmmıııı…..

 6. Rabia dedi ki:

  Arkadaşlar varya ESKİŞEHİR herkes eşkıya dizisini çok seviyorlar ESKİŞEHİR’İ Çok güzel Çok seviyorum AĞRILIYIM ORAYI DA ÇOK ÖZLEDİM AĞRILILARA SELAM………

 7. Rabia dedi ki:

  Eşkiya istiyoruz ailecek yaşım daha 19 ilkez sinir oldum olsun SÖZ dizisini izledim bunda da öyle yapmayın lütfen…… Herkese selamlar hepinizi seviyorum

 8. Rabia dedi ki:

  İlk yorum benden. Eşkiyanın yeni bölümünü istiyoruz yeter artık ya herzaman heyecanlı bölümleri geç yayınlıyorsunuz böyle olmaz ki?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.