Eşkiya Dünya Hükümdar Olmaz Rüstem Kimdir Ölecek mi

Eşkiya Dünya Hükümdar Olmaz dizisinin 66. bölümünde diziye yeni bir oyuncu daha dahi olacak. Eşkiya Dünya Hükümdar Olmaz dizisinin 18 nisan pazartesi ekranlara gelecek yeni bölümünde diziye Rüstem karakteri ile dahil olacak oyuncu oldukça merak edildi.

Can Gürzap  Eşkiya Dünya Hükümdar Olmaz  dizisinde Rüstem karakterine hayat verecek. Peki  Eşkiya Dünya Hükümdar Olmaz  dizisinde Rüstem karakterine hayta verecek olan Can Gürzap  kimdir?

Can Gürzap  Kimdir?

1944 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Can Gürzap 73 yaşındadır. Ankara Devlet Konservartuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Son olarak Medcezir ve Kurtlar Vadisi Pusu dizilerinde rol aldı. Trt sanatçısıdır sayısız tiyatro oyunda yer almış ve yönetmiştir. 

Rüstem karakteri diziye bu sezon dahil olan Avni’nin yıllar önce öldü sanılan abisidir. Bilindiği üzere Hızır reis ve ekibi Ünal’ı öldürmüş gibi göründü anca Ünal’a sıkılan kurşunlar gerçek değildi. Ünal herkes tarafından öldü bilinirken Hızır Reis ve adamları tarafında kaçırılmıştı.

Aynı şekilde yıllar önce Ünal’ın öldürdüm sandığı Rüstem kaçırılmış ve yurt dışında saklanmıştı. Şimdi Ünal’ın öldütrülmesi ile ortalığı boş bulan Avni abisini geri getirtecek ve masaya oturtacak. Yıllan önce Rüstem masanın daimi üyesi olduğu için ve kimse ölmeden masadan ihraç edilemeyeceği için  masaya geri dönecek Rüstem.

 

Eşkıya 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Yeni Sezon 2020-2021
Oktay Kaynarca Eşkıya’dan Ayrılıyor mu ? Hızır Çakırbeyli Ölecek mi?
Eşkıya Fahri Ölecek mi? Kenan Çoban Diziden Ayrılıyor mu?
Eşkiya 7 Nisan 2020 Var mı? EDHO Yeni Bölümleri Ne Zaman?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.