Eser Yenenler Yetenek Sizsiniz’de Neden Yok? İşte Nedeni

Burak 11 Eki 2017 Yeni Diziler  0

Eser Yenenler adeta işsiz kaldı. Sevgililere yaşattığı acı günlerden sonra Türkiye’de adeta istenmeyen adam haline gelen Eser Yenenler ve Acun Ilıcalı arasında da soğuk rüzgarların estiği konuşuluyor.

Bilindiği üzere Eser Yenenler’in daha önce Tv8’de ekranlara gelen 3 Adam isimli programı da iyi reytingler almasına ve çok sevilmesine rağmen Tv8 ekranlarından yayınlanmayacağı ve yeni yapım şirketi ile anlaşıldığı farklı bir kanalda ekranlarda olacağı duyurulmuştu.

[kirmizitext]Yetenek Sizsiniz 2017 Jürileri Kimler[/kirmizitext]

Son kötü haber ise Eser Yenenler’in abim dediği Acun Ilıcalı’dan geldi. Düğününde mikrofonu Eser Yenenler’in eline veren Acun Ilıcalı bu sefer Yetenek Sizsiniz Türkiye’de Eser Yenenler’in sesini kesti ve jüri koltuğuna kendisi oturdu.

Eser Yenenler’in ayrıldığı Yetenek Sizsiniz Türkiye jüri koltuğunda ise Hülya Avşar ve Ali Taran yerini korumayı başardı. Bu durumda Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin yeni sezon jürisi ise Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Ali Taran’dan oluşacak. 

[pembetext]Eser Yenenler Yetenek Sizsiniz’de Neden Ayrıldı?[/pembetext]

Acun  Ilıcalı toplumun nabzını çok iyi tutan bir yapımcı ve kanal patronu. Halkın özellikle Murat Boz ve Aslı Enver’i ayıran kara kedi olarak damgaladığı ve Nihal Candan İle Bahar Candan kardeşlerin yanına yakıştırdığı Eser Yenenler ne yazık ki Acun Ilıcalı tarafından programdan uzaklaştırıldı.

Eser Yenenler’i Acun Ilıcalı Yetenek Sizsiniz’e sempatik diye aldı şimdi halk Eser Yenenlere sempati duymak yerine antipati duyuyor.

Yetenek Sizsiniz Türkiye Yeni  Sezon Fragmanı

Hizmetçiler Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Güncel Liste)
Şaşkın Bakkal 216 Oyuncuları Kadrosu (Tam Liste)
Zümrüdü Anka Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Güncel Liste)
mucize doktor oyuncu kadrosu
Mucize Doktor Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Tam Liste)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.