Esaretim Sensin İpek Kimdir (Selin Işık) Kaç Yaşında Boyu Kilosu Sevgilisi

Esaretim Sensin dizisinde İpek karakterini kimin canlandırdığı belli oldu. Esaretim Sensin dizisi ile Selin Işık ilk defa bir projede başrol olarak yer alacak.  İpek karakteri ile Kerim karakteri büyük bir aşk yaşayacak. Bilindiği üzere Esaretim Sensin dizisinde Kerim karakterini Metehan Şahiner canlandıracak. 

tam ismi ise Gönül Selin Işıktır. İnstagram adresi için[pembebuton] tıklayınız[/pembebuton]

1998 yılında İzmir Karşıyaka’da dünyaya gelmiştir. Esaretim Sensin dizisi oyuncusu Selin Işık Pucca takma ismi ile tiyatrolarda yer almıştır. Ankara’da Radyo Televizyon ve oyunculuk okuyan Selin Işık daha sonra Gazetecilik okumuştur.  2014 yılında Çılgın Dershane Üniversitede filminde rol almıştır. 2016 yılında ise Gulyabani isimli tiyatro oyunu ile Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde sahne almıştır.

Esaretim Sensin tam liste Oyuncu Kadrosu ve[mavibuton] Karakterleri için tıklayınız[/mavibuton]

Selin Işık İpek Fotoğraları

Esaretim Sensin İpek Kimdir (Selin Işık) Kaç Yaşında Boyu Kilosu Sevgilisi (2 Yorum)

  1. Sayın yetkili;FOX TV’de yayınlanan Esaretim Sensin dizisindeki İPEK rolündeki SELİN IŞIK ile ilgili sayfanızda ve sosyal medyada yanlış bilgiler yer almaktadır.Düzeltirseniz şimdiden çok teşekkür ederiz. SELİN IŞIK ile ilgili doğru bilgiler aşagıda olduğu gibidir. saygılarımızla.

    SELİN IŞIK 22.11.1998 ANKARA DOĞUMLU VE 18 YAŞINDADIR.
    İSTANBUL AYVANSARAY ÜNİVERSİTESİ ÇOCUK GELİŞİMİ BÖLÜMÜNDE EĞİTİMİNE DEVAM ETMEKTEDİR.
    DEVLET TİYATROLARI SANATÇILARI BAŞTA OLMAK ÜZERE ÇEŞİTLİ KURUM VE KURULUŞLARDA KONSERVATUVAR, TEMEL OYUNCULUK, SİNEMA VE KAMERA ÖNÜ OYUNCULUĞU, DİKSİYON, DANS, ŞAN VE TİYATRO TARİHİ İLE KURAM EĞİTİMLERİ ALMIŞTIR. 1.71 BOYUNDA, 50 KG AĞIRLIĞINDA, ELA GÖZLÜ, BUĞDAY TENLİ VE KUMRAL SAÇLI GENÇ, GÜZEL VE YETENEKLİ BİR OYUNCUDUR.