Esaretim Sensin 8 Şubat Özeti 8. Bölüm Fragmanı

Esaretim Sensin 8 Şubat Salı günü Fox TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor.İçinde aşk,ihtiras,intikam,aldatılma,korku ve karışık ilişkilerin anlatıldığı dizi sevenlerini ekran başına kilitlemeye devam edecek.Alev ihtiraslarıyla herkesi etkilemektedir.Başta düşmanları olduğu Kırımlı ailesi olmak üzere,hala unutamadığı ve aşkını gizleyemediği ancak yılların içinde biriktirdiği öfkeyi kusmaya hazırlandığı Aslan Bey Alev’in intikam alacağı kişilerdir.Bunun için her yolu deneyecektir.

Perihan ise tıpkı annesi gibi hırslı ve ihtiraslı yaşadığı hayattan bıkmış özlemini çektiği hayata kavuşmak ve sevdiği erkek Kerim Kırımlı’ya kavuşmak için Annesi olarak bilmediği Alev’i tek sığınak noktası olarak görmekte.Bu zamana kadar umduğu aşkı bulamayan ve Doruk’la bu hayallerini gerçekleştirebileceğini düşünen Simay.Yasemin’in iyileşmeye başlamasıyla başlarına gelebilecekleri tahmin etmek bile istemediğimiz  intikam yeminleri.Bütün bunlar Esaretim Sensin 8 Şubat Çarşamba akşamı Fox’ta.Dizinin özetini buradan paylaşmaya devam edeceğiz.

Esaretim Sensin 8 Şubat Özeti

Yasemin’in içinde bulunduğu bu durumda kendisinin Doruk’a yaklaşmasını hazmedemeyen Simay içi kan ağlasa da Dorukla arasına mesafe koymaya karar verir.Aynı zamanda kendi şirketlerinde çalışan Melisa Hanım Doruk’tan hoşlanmaktadır.Hatta Doruk’la arkadaş olabilmek için Simay Hanım’dan yardım bile ister.Simay’ın sözlerine kulak misafiri olan Doruk duyduğu laflar karşısında büyük bir hayal kırıklığı yaşar.

Aslan Alev’den uzak durmak için elinden geleni yapmaktadır.Ancak Alev aşkının verdiği ihtirasla bir plan yapar.Aslan Bey’in yatak odasına kadar giren Alev karşısında ne yapacağını bilemeyen Aslan onun pençelerinden kurtulmak için beklenmedik bir hareket yapar.

Kerim’i bir an olsun bile aklından çıkarmayan Perihan ise Kerim’’in kafa dağıtma bahanesiyle güzel bir gün geçirir.İpek yaşadığı olaylardan sonra evden kaçmaya karar verir.

Esaretim Sensin 7 Şubat Özeti

Perihan annesi gibi vazgeçilmez bir kadın olmak istemektedir.Alev ise Perihan’ın bu isteklerine kayıtsız kalmayacaktır.Öte yandan Perihan keyfi kaçan Kerim ile keyifli bir motor gezisi yapacaktır.Simay-Doruk aşkı ise tüm hızıyla devam etmektedir.Simay ve Doruk Yasemin’den habersiz ilişkilerini ilerleteceklerdir.Yasemin’den gelen haber üzerine yemek yedikleri yerden ayrılacaklardır.

READ  Esaretim Sensin 9 Şubat Özeti 9. Bölüm Fragmanı

Kırımlı Ailesi ise Alev’i tekrar göndermenin planlarını yapmaktadırlar.Vedat ve Begüm ile bir güç savaşına giren Alev, onlarla birlikte bir müzayedeye katılır. Kırımlılar karşısında ilk zaferini kazanan Alev daha yolun başlangıcındadır.Özetler ve fragmanlarla ilgili güncellemeler olursa sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.