Esaretim Sensin 6 Şubat Özeti 6. Bölüm Fragmanı

Esaretim Sensin 6 şubatta 6.bölümü ile karşımıza çıkacak.Hafta içi hergün 17.00’da Fox TV’de yayınlanan dizide yavaş yavaş seyirci kitlesi oluşmaya başlıyor.Dizide taşlar yerine oturmaktadır.Alev Kırımlı Ailesinden ve Aslan’dan intikam almak için planlar yapmaya devam etmektedir.Perihan ise annesinin Alev olduğunu bilmemekte ancak Alev’in desteğiyle hayallerine adım adım yaklaşmaktadır.Simay,Doruk yakınlaşması Yasemin’le beraber sona mı erecek?Kırımlı ailesi Alev’i Ankaraya gönderebilecek mi?Bütün bu soruların cevapları 6. bölümü ile 6 şubatta Fox TV ekranlarında ..Dizi ile ilgili özet bilgiler ve tanıtım fragmanı çıkınca sizlerle paylaşacağız.

Esaretim Sensin 6 Şubat Özeti

Perihan için çok istediği davet Alev’den gelmiştir.Perihan Alev’in davetlisi olarak annesinin yanına gider.Alev Hanım kızı Perihan’ın Kerim’e olan aşkını anlar.Alev kızı Perihan için elinden geleni yapacaktır.Simay ve Doruk toplantıya birlikte katılmak üzere şehrin dışında bir çiftliğe giderler.Çiftlikte yaşananlar onları bir adım daha yakınlaştırır.

İpek ile Kerim aşkı Aslan Bey’in engellemelerine rağmen sürmektedir.ancak Aslan bu durumu öğrenecektir.Kırımlı Ailesi Vedat ve Begüm Alev’in Ankara’ya gelmesi ile birlikte çok zor günler yaşamaktadırlar.Bunun için Alev’i yanlarına çağırırlar ve gitmesi karşılığında ona yüklü miktarda para  teklifinde bulunurlar.Parayı kabul eden Alev, bu parayı Begüm ve Vedat’ın hiç beklemediği bir yerde  kullanacaktır.

Esaretim Sensin 3 Şubat 5.Bölümde Neler Yaşanmıştı?

Alev’in olaylı bir şekilde dönmesi hem Kırımlı ailesini hem de Aslan’ı şoka uğratmıştır. Kırımlılar geçmişte yaşadıkları olayın ortaya çıkmasından büyük endişe duyarlar ve bunu engellemek için Alev’i Ankara’dan göndermenin planlarını yaparlar.Perihan’ın doğum günü partisinde yaşadıkları ona büyük bir özgüven kazandırmış ve Kerim’e bir adım daha yaklaştığını düşünmüştür. Ancak Kerim’in İpek ile yaşadığı aşkı öğrenmesiyle adeta çılgına döner. Perihan’ın yardımına annesi olarak bilmediği Alev yetişir. Alev kızı Perihan’ı nefret ettiği hayatından kurtaracak ve Kerim’i elde etmek için kızına yardım edecek yolları gösterecektir.

Simay, kız kardeşi Yasemin’in başına gelen kazanın müsebbibi olan kişinin Doruk olduğundan habersiz aşka kapılarını kalbini açmıştır. Birlikte çok iyi vakit geçiren Doruk ve Simay birbirlerine iyice yakınlaşmışken Yasemin’den kötü bir haber gelir. Yasemin büyük bir atak geçirmiştir. Doruk klinikte yatan Yasemin’in geçmişte başına bela olan kadın olduğundan habersiz Simayla birlikte Yasemin’in yanına, kliniğe gider.

Esaretim Sensin 6 Şubat Fragmanı

 

Esaretim Sensin 6 Şubat Özeti 6. Bölüm Fragmanı (2 Yorum)