Esaretim Sensin 31 Ocak Özeti 2. Bölüm Fragmanı

Esaretim Sensin 30 Ocaktaki  1. bölümünde bilindiği gibi Ankara’nın varlıklı ve saygıdeğer ailesi Kırımlı Ailesi itibarlarına zarar gelmesin diyerek yasak aşk yaşayan Begüm’ün kuzeni olan Alev’i İngiltere’ye sürgüne göndermiş ,ortakları olan Aslan Yılmazoğlu’nuda ortaklıktan ayırmışlardı.Esaretim Sensin 31 Ocak 2. bölümde  Alev kendi kızının ölmediğini öğrenir.Daha önce gayri meşru olan kızının öldüğü söylenmiş ve bebek elinden alınarak Kırımlı ailesindeki  evin kahyasına verilmişti.Durumu öğrenir öğrenmez Ankara’ya gelen Alev, kızı Perihan’la karşılaşır.Perihan ise yıllardır anne ve babası sandığı evin kahyası Müjgan ve İbrahim ile yaşamaktadır.

Perihan ise içinde bulunduğu durumu kabul etmeyen sürekli zengin olma, şaşaalı bir hayata kavuşma beklentisi olan oldukça hırslı bir kızdır.İçinde bulunduğu bu duruma rağmen evin tek oğlu Kerim’e sırılsıklam aşıktır.Fakat Kerim’in bundan haberi yoktur.Kerim’e duyduğu aşkı gün geçtikçe büyüyen Perihan Alev’in dönüşüyle umduğu şeylere ve hayallerine bir adım daha yaklaşmıştır.

Ancak Perihan’ın, daha önce aralarında husumet yaşanan Kırımlı ve Yılmazoğlu ailelerinin çocukları olan Kerim Kırımlı ve İpek Yılmazoğlu arasında yaşanan gizli aşktan haberi yoktur.Esaretim Sensin 31 Ocak 2.bölümünde heyecan doruktadır.Kader, ağlarını örmeye devam etmektedir.

Bu arada daha önce Kırımlıoğlu şirketlerine iş başvurunda bulunan Doruk Pamir çalışması ile Simay ve babasının güvenini kazanmıştır.Simay’ın kız kardeşi Yasemin bitkisel hayatta özel bir klinikte tedavi görmeye devam etmektedir.Yasemin’in aşık olduğu bir kişinin kendisini terk etmesi sonucu intihara kalkışması ve sonunda bitkisel hayatta kalıp tedavi görmesi Simay’ı çok etkilemiş ve kalbini aşka kapatmıştı.Ancak Doruk’tan etkilenmeye başlamıştır.Yasemin’in başına gelen olayı kimin yaptığını araştıran ve sorumlusunu bulmaya yemin eden Simay ,Doruk’un Kardeşi Yasemin’in sevgilisi olduğundan habersizdir. 

Esaretim Sensin yeni bölümleriyle hafta içi hergün 18.00 ‘de Fox Tv’de.Esaretim Sensin 31 Ocak 2. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sizlerle paylaşacağız.

Esaretim Sensin2. Bölüm Fragmanı