Esaretim Sensin 3 Şubat Özeti 5. Bölüm Fragmanı

Esaretim Sensin 3 şubatta 5.bölümü ile karşımıza çıkacak.Hafta içi hergün 18.00’da Fox TV’de yayınlanan dizide heyecan artmaya devam ediyor.Alev amacına ulaşacak mı?Kırımlı ailesi Alev için nasıl önlemler alacak?Kerim ile Perihan aşkında aileler ne yapacaklar?Simay Doruk yakınlaşması nasıl devam edecek ?Bütün bu soruların cevapları 5. bölümü ile 3 şubatta Fox TV ekranlarında ..Dizi ile ilgili özet bilgiler ve tanıtım fragmanı çıkınca sizlerle paylaşacağız.

Esaretim Sensin 3Şubat 5.Bölüm Özeti

Alev’in olaylı bir şekilde dönmesi hem Kırımlı ailesini hem de Aslan’ı şoka uğratmıştır. Kırımlılar geçmişte yaşadıkları olayın ortaya çıkmasından büyük endişe duyarlar ve bunu engellemek için Alev’i Ankara’dan göndermenin planlarını yaparlar.

Perihan’ın doğum günü partisinde yaşadıkları ona büyük bir özgüven kazandırmış ve Kerim’e bir adım daha yaklaştığını düşünmüştür. Ancak Kerim’in İpek ile yaşadığı aşkı öğrenmesiyle adeta çılgına döner. Perihan’ın yardımına annesi olarak bilmediği Alev yetişir. Alev kızı Perihan’ı nefret ettiği hayatından kurtaracak ve Kerim’i elde etmek için kızına yardım edecek yolları gösterecektir.

Simay, kız kardeşi Yasemin’in başına gelen kazanın müsebbibi olan kişinin Doruk olduğundan habersiz aşka kapılarını kalbini açmıştır. Birlikte çok iyi vakit geçiren Doruk ve Simay birbirlerine iyice yakınlaşmışken Yasemin’den kötü bir haber gelir. Yasemin büyük bir atak geçirmiştir. Doruk klinikte yatan Yasemin’in geçmişte başına bela olan kadın olduğundan habersiz Simayla birlikte Yasemin’in yanına, kliniğe gider.

Esaretim Sensin 2 Şubat 4.Bölümde Neler Yaşanmıştı?

Simay’ın doğum günü için hazırlıklar tüm hızıyla devam etmektedir.Bu arada Kırımlılar’dan intikam almaya and içen Alev partinin verileceği yerin adresini öğrenir.Alev doğum gününü fırsat bilerek Kırımlılar’ın karşısına çıkmanın hazırlığını yapmaktadır.Simay’ın doğum gününe iş ve cemiyet hayatının seçkin kişileri katılmaktadır.Kırımlı Ailesi Alev’i karşılarında görünce büyük şok yaşayacaklardır.

Perihan ise Kerimle yaklaşmanın hayallerini kurmaktadır.Partiye katılmak onun için büyük bir fırsattır.Bu hayaline son anda Annesi Alev’in desteğiyle kavuşmuştur.Ancak Kerim’i İpek’in yanında görmek onu çıldırtmaktadır.Bu durum onu daha fazla hırslandırmakta ve Kerim’e daha fazla yaklaştırmaktadır.Perihan sonunda Kerim’in ilgisini çekmeyi başarır.

Partinin bitiminde Kerim İpek’i bırakmak ister.Ancak İpek babasına yakalanır. Aslan Bey düşman oldukları bir ailenin çocuğu olan Kerim ile kızını bir arada görünce adeta deliye dönmüştür.Ancak Aslan Bey’i bir sürpriz daha beklemektedir.Çünkü yıllardır yasak aşk yaşadığı ve bu yasak aşk neticesinde bir kızları olan Alev Ankara’ya dönmüştür.
Simay doğum günü partisine Doruk’uda çağırmış , Doruk’ta Simay’ özel bir hediye alarak yıllardır kalbini aşka kapayan Simay’ı çok mutlu ederek yeni bir aşka yelken açılmıştır.