Esaretim Sensin 2 Şubat Özeti 4. Bölüm Fragmanı

Esaretim Sensin 2 Şubat Özeti

Simay’ın doğum günü için hazırlıklar tüm hızıyla devam etmektedir.Bu arada Kırımlılar’dan intikam almaya and içen Alev partinin verileceği yerin adresini öğrenir.Alev doğum gününü fırsat bilerek Kırımlılar’ın karşısına çıkmanın hazırlığını yapmaktadır.Simay’ın doğum gününe iş ve cemiyet hayatının seçkin kişileri katılmaktadır.Kırımlı Ailesi Alev’i karşılarında görünce büyük şok yaşayacaklardır.

Perihan ise Kerimle yaklaşmanın hayallerini kurmaktadır.Partiye katılmak onun için büyük bir fırsattır.Bu hayaline son anda Annesi Alev’in desteğiyle kavuşmuştur.Ancak Kerim’i İpek’in yanında görmek onu çıldırtmaktadır.Bu durum onu daha fazla hırslandırmakta ve Kerim’e daha fazla yaklaştırmaktadır.Perihan sonunda Kerim’in ilgisini çekmeyi başarır.

Partinin bitiminde Kerim İpek’i bırakmak ister.Ancak İpek babasına yakalanır. Aslan Bey düşman oldukları bir ailenin çocuğu olan Kerim ile kızını bir arada görünce adeta deliye dönmüştür.Ancak Aslan Bey’i bir sürpriz daha beklemektedir.Çünkü yıllardır yasak aşk yaşadığı ve bu yasak aşk neticesinde bir kızları olan Alev Ankara’ya dönmüştür.

Simay doğum günü partisine Doruk’uda çağırmış , Doruk’ta Simay’ özel bir hediye alarak yıllardır kalbini aşka kapayan Simay’ı çok mutlu ederek yeni bir aşka yelken açılmıştır.
Esaretim Sensin 2 şubatta 4.bölümü ile karşımıza çıkacak.Hafta içi hergün 18.00’da Fox TV’de yayınlanan dizide heyecanlı dakikalar bizi bekliyor.Dizi ile ilgili özet bilgiler ve tanıtım fragmanı çıkınca sizlerle paylaşacağız.Peki 1 Şubatta neler yaşanmıştı.

Esaretim Sensin 1 Şubat Özeti

Kırımlılar konağında Simay’ın yaş günü için hazırlıklar vardır. Simay’ın doğum günü için verilen dev partide cemiyet hayatının ünlü isimleri de davet edilir.  Alev Dora ise Kırımlılardan intikam almak için Bu parti bulunmaz bir fırsattır.Alev’in kızı Perihan bu partiye katılmak için çıkar bir yol aramaktadırAlev yıllardır uzak kaldığı kızına kavuşacaktır.Perihan ise Alev’in yardımıyla çok istediği bu partiye katılacaktır.

Simay ise daha önce Kardeşi Yasemin’den dolayı gönül ilişkilerini kapatmasına rağmen işlerinde çalışan ve dikkatlerini yoğunlaştırdığı Doruk’u partiye davet etmiştir.Bu şekilde ikili birbirine biraz daha yaklaşırlar.

Aslan ve Kırımlılar arasında yaşanan husumete rağmen İpek ve Kerim arasındaki aşk devam etmektedir.İpek Simay’ın yaşgününe gitmek istamekte ancak babası Aslan buna müsade etmemektedir.Fakat Berrin’in ısrar ve desteğiyle İpek izin alacaktır.Fakat Kırımlı İpek’i görünce huzursuzluk yaşayacaklar.Alev Hanım ise Bu daveti fırsata çevirerek Kırımlı ailesinin kapısını çalar.Kırımlı ailesi bir kez daha şok yaşayacaktır.

Esaretim Sensin 4.bölüm  ile ilgili fragman ile daha geniş özeti bilgiler geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz.Bu arada sizlerden gelen yorumları da buradan dikkatle değerlendirip sunmaya çalışacağız. Esaretim Sensin hafta içi hergün Fox’ta….

Esaretim Sensin 2 Şubat Fragmanı