Esaretim Sensin 1 Şubat Özeti 3. Bölüm Fragmanı

Esaretim Sensin 1 Şubat Özeti

Kırımlılar konağında Simay’ın yaş günü için hazırlıklar vardır. Simay’ın doğum günü için verilen dev partide cemiyet hayatının ünlü isimleri de davet edilir.  Alev Dora ise Kırımlılardan intikam almak için Bu parti bulunmaz bir fırsattır.Alev’in kızı Perihan bu partiye katılmak için çıkar bir yol aramaktadırAlev yıllardır uzak kaldığı kızına kavuşacaktır.Perihan ise Alev’in yardımıyla çok istediği bu partiye katılacaktır.

Simay ise daha önce Kardeşi Yasemin’den dolayı gönül ilişkilerini kapatmasına rağmen işlerinde çalışan ve dikkatlerini yoğunlaştırdığı Doruk’u partiye davet etmiştir.Bu şekilde ikili birbirine biraz daha yaklaşırlar.

Aslan ve Kırımlılar arasında yaşanan husumete rağmen İpek ve Kerim arasındaki aşk devam etmektedir.İpek Simay’ın yaşgününe gitmek istamekte ancak babası Aslan buna müsade etmemektedir.Fakat Berrin’in ısrar ve desteğiyle İpek izin alacaktır.Fakat Kırımlı İpek’i görünce huzursuzluk yaşayacaklar.Alev Hanım ise Bu daveti fırsata çevirerek Kırımlı ailesinin kapısını çalar.Kırımlı ailesi bir kez daha şok yaşayacaktır.

Esaretim Sensin’de Bu Hafta

Esaretim Sensin 1 Şubatta 3. bölümüyle karşımıza gelecek.İlk iki bölümde seyircinin beğenisini kazanan dizi 3.bölümüyle de izleyicilerine heyecanlı dakikalar yaşatacak.Daha önceki bölümlerde Kırımlı ailesi ile Yılmazoğlu ailesi arasında krize dönüşen ve yasak aşk sonucu dünyaya gelen Perihan ile annesi biraraya gelmişti.Perihan aşık olduğu Kerim’e bir adım daha yaklaşacaktır.Çünkü o yıllardır özlemini çektiği hayata ilk adımını atmış ve bir kahyanın çocuğu olmadığını annesinin Alev adında İngiltere’de yaşayan birisi olduğunu yıllar sonra öğrenmiştir.

Kendine güveni gelen Perihan bu duyguyla Kerim’ e yaklaşmak isteyecektir.Ancak Kerim’in başka bir kişi ile yasak aşk yaşadığını öğrendiği zaman çok hırslı olan ve emellerini gerçekleştirmek için elinden geleni yapan Perihan kendi ağlarına Kerim’i düşürmek için planlar yapmaya başlayacaktır.Perihan’ın annesi Alev ise kızı ile kendisini ayıran Kırımlı Ailesinden intikamını almak çeşitli planların içerisine girecektir.

Bu arada Simay Kardeşi Yasemin’in intihar etmesine sebeb olan kişiyi aramakta ve intikam yeminleri etmektedir.Fakat Kendi yanında çalışan Doruk şirkette güvenilen bir eleman olmuş ve başta babası Simay’ın dikkatlerini üzerine çekmiş ve ikili yavaş yavaş yakınlaşmaya başlamıştır.Ancak Simay kardeşi Yasemin’in bitkisel hayata girmesine sebeb olan Doruk’un kim olduğunu öğrenebilecek mi? Yasemin iyileşecek mi? Yasemin Doruk’u gördüğü zaman nasıl bir tepki verecek?

Esaretim Sensin 3.bölüm  ile ilgili fragman ile daha geniş özeti bilgiler geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz.Bu arada sizlerden gelen yorumları da buradan dikkatle değerlendirip sunmaya çalışacağız. Esaretim Sensin hafta içi hergün Fox’ta….

Esaretim Sensin 1 Şubat Fragmanı