Es Stafford ile Ölüme Terkediş Ne Zaman Başlıyor Hangi Kanalda ?

Burak 24 Eki 2017 Haberler  0

Maceraperest Ed Stafford un yeni sezon programı 25 Ekim Çarşamba günü 22:25 de TLC de başlıyor.

Issız bir yerde tek başına kalmanın ve bu zor durumdan kurtulmanın yollarını anlatmak için yapılan Survivor programları ilgi çekmeye devam ediyor. Vahşi doğada hayatta kalmada uzman olan bu insanlar yağmur ormanı kutup bölgesi çöl veya dağlık bölgelere  bırakılıyor ve buradan kurtulmanın maceralarını kamerayla kayıt altına alıyor.

 

 

Bu programlardan belkide en ilgi çekeni Ed Staffordun Ölüme Terk Edilmek programı. Ed in programının diğerlerinden farkı tamamen yalnız olması ve yanında kamera veya destek ekibi bulunmaması.Ayrıca yanında pusula bıçak ya da kamp ekipmanı da taşımıyor. Sadece doğal yöntemlerle yönünü bulan Ed On gün boyunca kendi bulduğu yiyecek ve su ile kendi imkanlarıyla hazırladığı barınaklarla hayatta kalmaya çalışıyor. Görüntüsünü yanında taşıdığı el kamerasıyla kendisi kayıt altına alıyor.

Yeni sezonda Ed Stafford Boliviadaki Atamaca çölünden Moğolistandaki Altay Dağlarına kadar çok zorlu coğrafyalarda mücadele verecek. Bu görevlerde fiziksel olduğu kadar ruhsal anlamda da ciddi sınavlar verecek olan Ed vahşi hayvanlardan da sürekli korunmak durumunda kalacak.

Ed stanford ile Ölüme terkediş her çarşamba 22:25 de TLC ekranlarında izleyici ile buluşacak.

The first man to walk the entire length of the Amazon river, Ed Stafford, Amazon, South America, December 12, 2008. Credit:NZPA / Keith Ducatel 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Es Stafford ile Ölüme Terkediş Ne Zaman Başlıyor Hangi Kanalda ?” üzerine 1 yorum

  1. Osman dedi ki:

    Bu adam tam manyak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.