Erkenci Kuş Güliz Kim? Gerçek Adı Ne?

Burak 31 May 2018 Oyuncu Kadrosu  0

Erkenci Kuş Güliz Kim? Gerçek Adı Ne?

 

Yaz sezonu için hazırlanan ve büyük heyecan uyandıran Erkenci Kuş dizisi ekrana gelmeye gün sayıyor. Kadronun birer birer tamamlanması ile çekimlerin hazırlandığı proje haziran ayında seyirci ile buluşamaya çok az bir süresi kaldı. Başrollerini başarılı oyuncuların tamamladığı Demet Özdemir ve Can Yaman ilk defa bir dizi de başrolü paylaşacaklar. İzleyici tarafından şuan için tepkiler gayet iyi durumda. Dizide Demet Özdemir ve Can Yaman dışında bir çok başarılı oyuncu yer alıyor. Bu isimlerden biri de dizide Güliz karakterine hayat veren oyuncu. Peki Erkenci Kuş Güliz kim? 

Dizide iki kardeş arasında kalan bir kızın girdiği çıkmaz ele alınacak. Dizi tam bir yaz dizisi. Umarız ekranlarda tutunmayı başarır ve yeni sezonda yayın hayatına devam eder. ,

Erkenci Kuş Güliz Kim ?

Star Tv ekranlarında haziran ayında başlayacak olan Erkenci Kuş dizisinin kadrosuna güzel oyuncu Sibel Şişman dahil oldu . Sibel Şişman 1991 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nde eğitimini tamamlamıştır.  Rezzan Çakır Cast Ajansı ile oyunculuğa buradan adım atmıştır. Güzel oyuncu ilk deneyimini Ayşe rolü ile Yılanların öcü dizisinde yaşamış. Ardından siyah inci Melahat karakteri ile izleyici karşısına çıkmıştır. Şuan ise Erkenci Kuş dizisi ile ekrana çıkmaya hazırlanıyor.

Sizler Erkenci Kuş dizisinde Güliz karakterine hayat veren Sibel Şişman’ın performansını nasıl buldunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

Çocukluk Dizisi Oyuncuları Kadrosu (2020)
Barbaros Oyuncuları ve Karakterleri TRT 1 (Güncel Liste)
Kefaret Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri 2020 (Fox TV)
Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları (Kanal D)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir