Erkenci Kuş Dizisi Başak Güroz Kimdir?

Burak 14 Tem 2019 Erkenci Kuş  0

Ocak ayına kadar devam etmesi planlanan Erkenci Kuş dizisine yeni katılan bir isim Başak Güroz. Kendisi şuan için Erkenci Kuş dizisinde hangi karakter ile seyirci karşısına çıkacak net bilgi yok. Karakteri kesinleşince sayfamızdan sizlere duyuracağız.

Başak Güroz Kimdir?

Fox TV’nin Bizim Hikaye dizisinde Burak Deniz’in oynadığı Barış karakterinin okuldan arkadaşı olan Doktor Hülya’yı oynamıştı. Merhum sanatçı Oya Aydoğan’ın oğlu Gurur Aydoğan ile nişanlanarak ismini duyuran ve daha sonrasında evliliklerine kısa bir süre kala Mayıs ayında Gurur Aydoğan’dan ayrılan Başak Güroz 1991 yılında Antalya’da doğdu.

Annesi Antalyalı, babası Bulgaristan göçmeni. Antalya Bileydi Anadolu Lisesi’nden sonra Akdeniz Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu. İlk ve ortaokul yıllarında okulun yıl sonu gösterilerinde aktif olarak yer aldı. Dönem dönem gitar, Latin dansları ve tenis alanında dersler aldı.

“Kanıt: Ateş Üstünde” dizisinde Asya’yı canlandırarak televizyon dünyasına adım attı. Bir çok reklam filminde oynadı ve Bizim Hikaye dizisinde Hülya karakteri ile ekranlara gelen Başak Güroz şimdilerde Erkenci Kuş dizisinde rol alacaktır.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Erkenci Kuş Dizisi Başak Güroz Kimdir?” üzerine 1 yorum

  1. Gulshen dedi ki:

    Arkadashlar geldim buraya ama burda kimse yokmu yine AABEY shu an sadece sen yardam edebilersin ama sende yan var olsan sitede ama shu yaziyi birakcam ve beklicem beni bulun artik ozledim hepinizi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.