Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti

Adını Sen Koy dizisi ile hayatımıza giren ve sevilen yakıştırılan Erkan Meriç ve Hazal Subaşı çifti Adını Sen Koy dizisinin setinde tanışıp sevgili olmuşlardı. Hazal Subaşı ve Erkan Meriç ayrıldı. Erkan Meriç ayrılık kararını sosyal medyadan duyurdu.

Trt de başlayıp Star Tv de devam eden günlük yayınlanan dizi Adını Sen Koy’un başrol oyuncuları Hazal Subaşı ve Erkan Meriç’in dizi setinde başlayan arkadaşlıkları aşka dönüşmüştü. Uzun süredir birlikte olan çiftin evlilik hazırlıkları yaptığı da konuşuldu. Ancak ünlü çift sürpriz bir şekilde yollarını ayırdı.

‘SENİ SANA EMANET EDİYORUM’


Erkan Meriç, ayrılığı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Erkan Meriç paylaşımında, ‘Ayrılıklar da aşka dair diyerek tüm kalbimle bütün hayallerinin gerçekleşmesini diliyorum. Seni sana emanet ediyorum. Ona iyi bak’ notunu yazdı.

dizibilgi google play

Erkan Meriç ve Hazal Subaşı Ayrıldı mı? Dizi Setinde Başlayan Aşk Bitti (8 Yorum)

  1. Aşkları coktan bitmişti bence sadece gündemde kalma cabasıydı özelikle erkan ilşkisiyle yeteri kadar reklam yaptı hic bir projesi olmadıgı halde sosyal medayada hep ilişkisiyle konuşuldu hazal kücük oldugu icn herseyin farkına yeni varıyo ama erkandan daha olgun erkan izleyiciye kendini nasıl kabul etirecegini biliyo ve ona göre davranıyo ben sahsen erkanı cok yapmacık buluyorum hazalı sevdigine hic inanmadım

  2. Ay burada Lalami ve Ir abinide gordum kaşka hep gelseydiniz.erkanla hazalyn ayryldyklaryny duyup cok uzuldum cok sevmişdim onlary cok benimsemişdim ayilemden biri zan etdim.ikisinede kyzgynym benim kalbymdeki erkanla hazal dilmişler.yinede mutlu olsunlar hayirlisi olsun ikisi icinde

  3. Iyi ak$amlar arkada$lar. Ir abi ho$ geldiniz. Sizi görmek beni çok mutlu etdi. Nasilsiniz?
    Erkanla Hazalin sevgili olmalari,belki de sevenlerin piskoloji baskisiyla oldu,her kes onlarin birlikte olmasini çok istiyordu,bu yûzden oldu. Ner ikisine mutluluklar dileriz.

  4. Ben hiç bir zaman sevgili olduklarına inanmadim.milletin baskısıyla yakistirmasiyla bide magazin işde gündemde kalmaları için böyle bir şey lazımdı.kaldilarda,amaa ilk zamanlardaki hazer hazer diye bağıran kalmayınca eh hazalin dizilerde ona göre oldu.ipte,Erkan Meriç piyasadan umduğunu bulamadı,meyhane açtı haram kime yaramış,ne lazım geriye ayrıldık haberi haberi biraz daha gündemde tutar ya sonra birazda böyle ilerleriz sonra barisirlar hiç inanmıyorum bu ünlülerin askinada sevgisine de bazı ünlüler hariç .oyuzden umrumda değil uğurlar olsun.

  5. sevgili olduklari zaman da ben fikrimi demisdim , izleyicilerin yersiz baskisiyla , etksiyle sevgili olmuslardi , ayrilmaklari gozlenilendi, erkan meric hazal subasiyla olamazdi , en az 10 yas farklari vardi , hazal askin ne oldugunu kavrayamazdi , onun icin cok erkendi, o kadar is guc arasinda bunu fark etmek zor olurdu , erkan hazali hak etmiyordu diye bilirim ,

  6. dizi bitdi askda bitdi. Buraya kadarmis yolunuz bahtiniz acik olsun. Uzuldum keske ayrilmasaydiniz.