Erkan Meriç Mesut Yar ile Laf Çok Programına Konuk Oldu 23 Kasım 2018

Burak 24 Kas 2018 Adını Sen Koy  0

Adını Sen Koy dizisinin Ömer’i olarak ünlenen manken ve oyuncu Erkan Meriç, Mesut Yar’la Laf Çok programına 23 Kasım 2018 tarihinde konuk oldu.

TV 360 ekranında 23 Kasım Cuma günü izleyici ile buluşan programda Erkan Meriç, oyuncu olmanın en temel prensibi nedir? Aktörü Aktör yapan bakışlarımı yoksa, tavırları mıdır? boyu mudur? posu mudur? sorusuna

Erkan; genelidir diye genel bir cevap verdi ve işini severek yapmak çok önemli dedi.  Erkan’ın hikayesi Best Model ile başlamış. 2009 Türkiye Birincisi, 2010 Bulgaristan da Dünya Birincisi olan Erkan Meriç’in hikayesi bu yarışma ile başlamış ve ondan bir yıl sonra bu yarışmada birinci seçilen Çağatay Ulusoy’a tacını devretmiş Erkan.

Ben Best Modelden geldim ama beni televizyon tanıttı. Yarışmaya katılanları da öyle tv tanıtıyor. Best Model’e katılan ve birinci olanlar her zaman başrol oynamıyor diyerek kendisinden örnek veren Erkan, ilk Bedel diye bir dizide oynadığını 1 sezon sürdüğünü ve orada yardımcı karakter olarak rol aldığını söyledi. İki sinema filmi çektiğini ve sonrasında da Adını Sen Koy dizisinin başladığını söyledi.

Best Model yarışmasına oyuncu olmak için katıldığını, yarışmadan sonra 2-3 sene modelliğe devam ettiğini, Mersin den yeni geldiği ve piyasayı bilmediği için zamanın öyle geçmesi gerektiğine inanmış, bu geçen zamanda tecrübe edinmiş, insanları tanımış ve her şeyin bir sırası varmış dedi. Mersin den ilk geldiğinde ben bu işi yaparım diyerek geldiğini, çok zorlu bir süreç olduğunu, kimseyi tanımadığını, İstanbul’un zor bir şehir olduğunu, ayakta kalmak için mücadele ettiğini, kendime göre İstanbul’u yendim, istediğimi başarıyorum, emin adımlarla ilerliyorum dedi.

Adını Sen Koy dizisinde Hazal ile 365 bölüm yer aldığını, daha önce bir çok projede yer aldığını ama bu dizide ilk başrol olduğunu bunun kendisi için bir ilk olduğunu söyledi. Ve bu dizinin ve kendisinin bu kadar fanı olacağını, insanların ilgisini çekeceğini tahmin etmediğini, beklediğimizin dışında bir şey oldu dedi.

Mesut Bey, sizden sonra dizi devam etti, izliyor musun? diye sorunca,

Erkan; daha önce de söyledim, diziyi evde olduğumda, fırsat buldukça izliyorum, yeni oyuncu arkadaşlar katıldı o zamanda başarı dilemiştim, şimdi de diliyorum bayrağı devraldılar, umarım başarılı olurlar dedi.

Mesut bey, sizler diziden ayrıldınız, reytingler düştü, başrol iki oyuncu diziden gidince bu dizi nasıl devam edecek?

Erkan da, yapımcı ben olsam belki bende devam ettirmek isterdim, bilemiyorum, onun yerinde değilim. Bu ticari bir iş, bu işten çok kişi ekmek yiyor, bizler görünen yüzleriz, bunun arkasında çaycısı, setçisi, ışıkçısı var ve bunların evinde üçer, dörder, beşer, belkide altışar kişi var. Kötüyü temenni etmek bize yakışmaz. emekçiler bundan ekmek yiyorlar, ben hep işçiden, emekçiden yanayım dedi.

Mesut Bey, Günlük diziler çok mu tekrarlıyor kendini?

Erkan, günlük dizi olduğu için evet, üretemiyoruz, iki farklı kişi var ama aynı hikaye üzerinden yürüyor, zengin oğlan, fakir kız.  ( bunu adını sen koy için söyledi, sonra da genelde hep öyle dedi )

Mesut Bey, günlük dizide zorlandığın an oluyor mu?

Erkan, ilk başta adapte olma süreci var, sonrasında alışıyor ve otomatiğe bağlıyorsun, kendimizi çok tekrar ediyoruz, her şey aynı olmaya başladı. zorluk çekmiyorsun, tek zorluk uykusuzluk ve yorgunluk. Bazen ezber bile çalışamıyoruz,

Mesut Bey, kendini nadasa aldın bu süreç nasıl geçiyor?

Erkan, İstanbul dışında yaşıyorum, kendimi yormamaya çalışıyorum, yabancı dizileri izliyorum, filmler izliyorum dedi

Erkan, Erkenci Kuş dizisini izlediğini, bu sezon yeni başlayan projelerin 4 te 3 ünün final kararı aldığını, kalanların ise stratejik olarak önde başladığı için devam ettiğini dışardan bakan bir seyirci olarak bunu gördüğünü söyledi. sezon başlamadan bir-iki hafta önce tv de izlenecek bir şey olmadığında sezona erken başlamış olan projeler stratejik davrandıkları için bitmedi devam ediyor dedi.

Mesut bey, aksiyon mu? mizah mı ne gelsin istersin?

Erkan, Dram severim, ama  her gün olması yorucu. Aksiyon olabilir, ben yatkınımdır aksiyona. Benim alt yapımda sporculuk var. 7-8 sene kalecilik yaptım, basket oynadım, voleybol oynadım, yüzme yaptım. Çıkmadık yerim kalmamıştır. iyi bir polisiye neden olmasın umarım olur dedi.

Mesut Bey, sinema ve tiyatro ile aran nasıl?

Erkan, tiyatro istiyorum aslında,

Mesut bey, zor mu seçersin?

Erkan, şartlara göre değişir.

Mesut bey, Mersin’i özlüyor musun?

Erkan, ailemi özlüyorum.

Mesut bey, Hazal ile evlenecek misin?

Erkan, kader kısmet, mutluyuz, her şey yolunda gidiyor, ikimiz içinde daha çok erken, her ikimizde sektöre yeni girdik, bakalım yol bizi nereye götürecek?

Mesut bey, Ömer’i özlüyor musun?

Erkan,  yok desem yeridir, Ömer’i sen özlüyor musun abi? diyerek programı bitirdiler.

“Aslı”

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Erkan Meriç Mesut Yar ile Laf Çok Programına Konuk Oldu 23 Kasım 2018” üzerine 7 yorum

 1. Lale turkmen dedi ki:

  Merhaba niye yeni sayfa acmiyorsunuz. Mesela yeni yiliniz kutlu olsun olabilir. hepimiz yeni sayfada toplansak yeni yil ile kutlasak ne guzel olur.

 2. Seher dedi ki:

  Aslım nasılsın nerde bu güzel insanlar

 3. ÖzgürASLI'CIM dedi ki:

  Hayırlı akşamlar ve ne güzel yazıp anlatmışsın ellerine gönlune sağlık sık sık yazmasamda seni seviyorum teyzesi musmutlu zamanlar sevgimle kal

 4. Anonim dedi ki:

  Erkan Ve Hazala nefret Edirem Onlar Bütün Dizi Seyfelerin Kötüleşdidi

  1. ali dedi ki:

   Ordan yorum adip nefret ediyorum demekle ne anliyon sen onlari kiskanmayasin bizim insanlar nasil insanlar anlamadim sevmiyorsan atmazsin yorum ama biraz dusunceli olabilirdin bir insani sevmeyebilirsin ama saygi duymak zorundasin ben hep ailemden cevremde oyle gordum

 5. Anonim dedi ki:

  Erkanın Hazala Evleneçeksiniz Çavabın Anlamadım Tamam Kadar Nasip Ama Evleneçeyik Onu Cok Sevirem Demedi Dizi Sektorundayık Söyleyir Erkendi Söyleyir Erkanın Yaşı 32 Hazalın Yaşı 23 Yaşları Kücükmü Oyuncular Hamısı Bele Sevgili Olur Son Anda Ayrılılar Oyuncular Tek Aşkla Yaşamılar Yolları Acık Olsun Hazala Erkana Mutluluklar

  1. aslı dedi ki:

   Belki de evliliğe kendilerini hazır hissetmiyorlardır. Erkan ile Hazal arasında 9 yaş var. Dışardan uyumlu görünselerde iç dünyalarını biz bilemeyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir