Erhan Çelik TRT 1 Ana Haber’den Neden Ayrıldı

Baskılara dayanmayan TRT Erhan ÇELİK ile olan sözleşmesini fesh etti. Erhan Çelik 6 ekim cuma akşamı son kez TRT 1 Ana Haberi sundu ve TRT 1 ekranlarına veda etti. Peki Erhan Çelik’in vedası arakasında ki gerçek ne? İşte o açıklama

27 Temmuz 2016 Pazartesi günü başladığı TRT 1 Ana Haber’e Erhan Çelik 6 Ekim 2017’de veda etti. Erhan Çelik  veda konuşmasında öncelikle Trt yetkililerine kendisini bu göreve layık gördükleri için teşekkür etti ve bu değişime bir kan değişimi olarak baktığını söyledi. Açıklamasında hayranlarına da mesaj veren deneyimli sunucu çok yakında yeniden başka bir projede karşınızda olacağım dedi.

Peki Erhan Çelik TRT 1’den Neden Ayrıldı?

Erhan Çelik ayrılmasının nedeni olarak kendisi üzerinden bulunduğu kuruma zarar geliyor olmasını gösterdi. Yani bir nevi Gülben Ergen’e dem vurdu ve eski eşinin yaptığı eleştirin ve çıkardığı iftiraların kedisine ve kanalına daha fazla zarar vermemesi için istifa ettiğini resmi İnstagram hesabından aşağıda ki açıklamayı yaptı.

Gülben Ergen’den sonra  yeni sevgilisi ünlü sosyetik güzel Elif Dürüst ile görüntü veren Erhan ÇELİK çok eleştirilmiş ve çok yıpranmıştı. Duymayan kalmasın programında ise Seren Serengil önemli iddilarda bulunmuştu. İşte Erhan ÇELİKTEN ayrılık açıklaması?

Erhan Çelik’ten Sonra Trt 1 Ana Haberi Kim Sunacak?

Şuanda Trt 1 Ana Haberi sunacak isim açıklanmadı. En geç 9 ekim pazartesi 19:00’da Ana Haber’in yeni sunucusu belli olur.

 

dizibilgi google play