Entepli Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri ve Fragmanı

Burak 24 Eyl 2017 Oyuncu Kadrosu  0

Gani Müjde’nin yapımcı ve senarist olarak yer alacağı kanalı belli olmayan Entepli dizisinin çekimleri kısa süre içinde İstanbul’da başlayacak.

Entepli Dizisi Konusu

Entepli dizisinde hikaye hapse düşen ve geçmişinde ki hatalara tövbe eden eski bir mafya babası cezasının bir kısmını tanık koruma programı ile öğretmen olarak bir okula yerleştirmesiyle başlar. mafya babası her ne kadar artık suçsuz ve normal bir hayat yaşamak ister ancak okul pis bir bölgededir ve öğrencileri de oldukça belalıdır. Yavuz Bingöl’ün hayat vereceği bu mafya babası o bölgede ki çocuklara yardım etmeye çalışacak. Mafyayla bağlantısını kesip elini eteğin çeken eski mafya babasının yine de bela peşini bırakmayacak.

Entepli Dizisi Oyuncuları

Yavuz BİNGÖL

1964 yılında Kars’ta dünyaya gelen Yavuz BİNGÖL 53 yaşındadır. Türk Sanat Müziği Sanatçısı ve oyuncudur. Son olarak Sevda Kuşun Kanadında Aşk Zamanı dizilerinde rol almıştır.

Hayat Bilgisi, Pis Yedili, Yahşi Cazibe, Ankara’nın Dikmeni, Yarım Elma, Hayat Bazen Tatlıdır, İki Yalancı gibi dizilerin yazarı Gani Müjde’den yepyeni bir dizi müjdesi geldi. Ayrıntıları belli olmayan dizi komedi tarzında olacak. Kanalı belli olmayan dizi için cast çalışmalarının başladığı belirtiliyor.

Yazdığı komedi filmleriyle gündem olan yazar, karikatürist, senarist,sunuculuk ve yönetmen olarak bir çok marifeti bulunan Gani Müjde’nin komedi tarzındaki bu dizisinin ismi Entepli olacak. Dizide kimlerin oynayacağı, yönetmeni, kanalı ve zamanı ile ilgili başka bir bilgi bulunmuyor.

Entepli adından da anlaşalıcağı üzere Gaziantep ilimizde çekilecek ve oranın şivesiyle seyirciye komik anlar yaşatacak diye düşünüyorum. Dizi ile ilgili gelişmeleri kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Entepli Dizisi Fragmanı

Henüz yayınlanmadı.

Çocukluk Dizisi Oyuncuları Kadrosu (2020)
Barbaros Oyuncuları ve Karakterleri TRT 1 (Güncel Liste)
Kefaret Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri 2020 (Fox TV)
Yeni Hayat Dizisi Oyuncuları (Kanal D)

“Entepli Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri ve Fragmanı” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Şive dizilerinden bıktım usandım artık. Umarım tutmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir