Engin Altan DÜZYATAN Diriliş Ertuğrul’dan Ayrıldı mı? Ekim 2017

Burak 06 Eki 2017 Diriliş Ertuğrul  0

Güncelleme 6 Ekim 2017

Diriliş Ertuğrul 25 ekim çarşamba akşamı 92. bölümü ile 4. yeni sezonuna başlayacak.  Diriliş Ertuğrul 4. sezon çekimleri devam ederken Engin Altan DÜZYATAN  sette neden yok?

Diriliş Ertuğrul’ıun 4. sezonunda dizide Ertuğrul karakterine hayat veren Engin Altan Düzyatan’ın diziden ayrılıp ayrılmadığını soranlar var Kesin olarak Diriliş Ertuğrul’dan Engin Altan Düzyatan ayrılmadı. Diriliş Ertuğrul 4. Sezon tanıtım fragmanında Ertuğrul beyin ölmesi tamamen bir oyundur. 

Engin Altan DÜZYATAN Diriliş Ertuğrul çekimleri devam ederken hobileri ile zaman geçiriyordu. Eşi ve çocukları ile Diriliş Ertuğrul  çekimleri devam ederken tatile çıkan Engin Altan DÜZYATAN acaba yeni sezonda Diriliş Ertuğrul yer almayacak mı sorularını akıllara getirmişti.

Diriliş Ertuğrul dizisinin çekimlerinin başlamasından sonra fotoğrafçılığa merak salan Engin Altan DÜZYATAN’ın kesinlikle Diriliş Ertuğrul kadrosundan ayrılmadığını ilerleyen bölümlerde çekimlere katılacağını öğrendik. Bu durumda Diriliş Ertuğrul dizisi 4. sezonu Ertuğru Bey’siz başlayacak.

Muhtemelen ya Ertuğrul Bey bir bölgeye tek başına sefere gidecek yada bir oyun oynayacak ve kendisini öldü göstertecek. Bakalım Diriliş Ertuğrul 4 sezon nasıl başlayacak? Yeni sezon fragmanı çıktığında hepsini göreceğiz.

Diğer taraftan eylül ayında Engin Altan Düzyatan’ın vahşi doğa fotoğrafı çekebilmek için Kenya’ya gideceği ve büyük hayvan göçlerini fotoğraflayacağı öğrenildi.

Hizmetçiler Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Güncel Liste)
Şaşkın Bakkal 216 Oyuncuları Kadrosu (Tam Liste)
Zümrüdü Anka Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Güncel Liste)
mucize doktor oyuncu kadrosu
Mucize Doktor Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Tam Liste)

“Engin Altan DÜZYATAN Diriliş Ertuğrul’dan Ayrıldı mı? Ekim 2017” üzerine 4 yorum

 1. rana dedi ki:

  Turgut alp ve aslıhan hatun yaşasın onlarsiz tadı olmuyor

 2. Anonim dedi ki:

  diriliş önümüzdeki haftada ilk 10 sıralamayı değiştirebilir düşüncesindeyim

 3. Anonim dedi ki:

  dırılış dızısını severek ızlıyoruz
  kendımızı tarıhın ıcındeymış gıbı hısdıyoruz erturrulşu an ayrılmasısac ma olur dızıden cıkmaz dahan osman dunyaya gelmedıhem ertuğrul gazı 96 yaşında vefat etmış nur ıcınde yatsın uzun sure devam etmesı lazım ınşanlah devamuzun sure devam eder

 4. Ülker azeri dedi ki:

  ERTUĞRULUN DİZİDEN AYRILMASI ÇOK SAÇMA OLURDU YANİ. HEM DİRİLİŞİ TOPLUMA SEVDİREN ENGİN ALTAN DÜZ YATAN OLMUŞTUR VE YAPIMCILAR ONU DİZİDEN UZAKLAŞTIRARAK REYTİNKLERDE BİRİNCİYKEN SONUNCU YERDE OLMAYI GÖZE ALAMAZLAR. YA ARTIK BAŞLASADA İZLESEM.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir