Engin Altan DÜZYATAN Diriliş Ertuğrul Dizisinden Ne Zaman Ayrılacak?

Burak 17 Nis 2017 Diriliş Ertuğrul  0

[saritext]Güncelleme 17 Nisan: [/saritext] [pembetext]Diriliş Ertuğrul dizisi yapımcısı Mehmet Bozdağ resmi sayfadan yaptığı açıklama da bugün basın yayın organlarında çıkan Engin Altan Düzyatan ayrılıyor haberlerinin asılsız olduğunu söyledi; ancak dizinin 3. sezon devam edip etmeyeceği sorularını da karşılıksız bıraktı. Bu durumda Diriliş Ertuğrul  bu sezon final yapacak Engin Altan Düzyatan’da ayrılmadan dizi bitecek gibi görünüyor.[/pembetext]

Engin Altan DÜZYATAN bu sezon sonunda Diriliş Ertuğrul Dizisinden ayrılacak. Bu durumda Diriliş Ertuğrul  dizisinde Ertuğrul Bey’de ölmüş olacak; ancak Diriliş Ertuğrul dizisinde Ertuğrul Bey’in yaşlılığını Engin Altan DÜZYATAN değil başka bir oyuncu canlandıracak bu durumda Engin Altan DÜZYATAN Diriliş Ertuğrul dizisinin sezon finali öncesi diziden ayrılacak ve yerini başka bir oyuncuya bırakacak.

Diriliş Ertuğrul dizisi bilindiği üzere bilinen tarihi tam anlamıyla yansıtmaya çalışan bir dizi; bu nedenle sahneler olmasa bile hikaye gerçek. Bu durumda Diriliş Ertuğrul dizisinde Halime hatun mayıs ayında 3. evladına hami olduğunu öğrenecek. Daha önce Savcı ve Gündüz isminde iki oğlu olan Ertuğrul Bey’in 3. oğlu ise Osman Bey olacak.

Osman Bey dönemi ise Diriliş Ertuğrul dizisinin 4. sezonu olacak. Bakalım Diriliş Ertuğrul dizisi 4. sezonu ile de ilk 3 sezonun başarısını elde edebilecek mi hep birlikte göreceğiz.

Peki Engin Altan DÜZYATAN Diriliş Ertuğrul Dizisinden Neden Ayrıldı?

Engin Altan DÜZYATAN Diriliş Ertuğrul dizisi ile adeta bütünleşti; çoğu izleyici gerçek ismini bile unuttu; Ertuğrul Bey diye çağırır oldu; ancak Diriliş Ertuğrul dizisi senaryosu artık Ertuğrul Bey dönemini değil Osman Bey dönemini anlatacak. Bu nedenle de senaryoda artık Ertuğrul Bey olmayacak

Diriliş Ertuğrul Alçiçek (Beyzanur METE) Kimdir ?
Diriliş Ertuğrul Dizisi Neden Yok Neden Final Yapıyor?
Diriliş Ertuğrul Diriliş Osman (Burak Özçivit) Kimdir?
Diriliş Ertuğrul Dizisi Öykü Çelik Kimdir?

“Engin Altan DÜZYATAN Diriliş Ertuğrul Dizisinden Ne Zaman Ayrılacak?” üzerine 5 yorum

 1. Blanm dedi ki:

  Neden,Hayir bitirmesin!!

 2. rte dedi ki:

  buhaber resmi hesabtan yalanlandı millete yalan heber vermeyin

  1. Resul ŞANLI dedi ki:

   sağol kardeş Yeni gördüm haberi güncelledim şimdi konuyu

   1. rte dedi ki:

    Önemli Değil Sevdiğim bir site burası iyi çalışmalar

 3. Lale turkmen dedi ki:

  Engin Altan Duzyatansiz Diriliş Ertugrul hayal bile edemiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.