Menü Aç/Kapat
En İyi Benim Nagehan Kim? 7 Kasım En İyi Benim 10.11.2016
En İyi Benim Nagehan Kim? 7 Kasım

En İyi Benim Nagehan Kim?

en-iyi-benim-nagehan-akpinar-resmi

1993 doğumlu Sakarya Üniversitesi İngilizce Öğretmenliğinden mezunu, İstanbul’da annesi ve kardeşi ile birlikte yaşıyor. Anne ve Babası 13 sene önce ayrılmışlar. Nagehan esmer asla sevmediğini, sarışın ve kumral erkeklerden hoşlanıyor. Nagehan kendisini eğlenceli, dürüst ve Tezcanlı olarak tanımlıyor. Evlenecek kişininde kendisine ayak uydurmasını istiyor. Eşi olacak kişi kesinlikle kendisine bakan birisi olmalı. Kendisini hamarat olarak nitelendiriliyor.

en-iyi-benim-nagehan-yemek-listesi-resmi

Nagehan damat adayı Nurettin’i ilk olarak misafir etmemin zorluğu nedeni ile menü seçiminde epey zorlandı. Balzamik soslu fırında türlü,  Fırında makarna, Roka salata, Rendeli havuç, Profiterol yapacak. Öncelikle menü için gerekli malzemeleri alacak. Nagehan’ın olmazsa olmazı alış-verişten sonra saçları için kuaföre gidecek. Nagehan dört saatin kendisine yetiştirebilmek için alış-verişi çok hızlı ve heyecanlı yaptı. Eve gelir gelmez yemekleri yapmaya koyuldu. Bu sırada Semra hanım geldi. Semra hanım nereden alış-veriş yaparsın diye sordu? Hem pazardan hemde marketten yaparım dedi. Semra hanım Nagehan’ın yaptığı menü Nurettin’in damak tadına uygun olduğunu söyleyince Nagehan buna çok sevindi. Yaptığı kahveden tam not aldı.

en-iyi-benim-7-kasim-resmi

Nurettin Nagehan’ı ilk gördüğünde beklentilerimin ötesinde bir kız olduğunu söyledi. Nagehan ise Nurettin’i ilk gördüğünde içinden bir rüzgar geçtiğini hissettiğini söyledi. Nagehan’ın yaptığı yemekler soğuk olsa da Nurettin yemeği beğendi.

en-iyi-benim-7-kasim-resmi1

8 Kasım yani yarın Melek Çelebi’ye konuk olacak. Bakalım Melek Nurettin’i etkilemeyi başarabilecek mi? Bunu hep birlikte göreceğiz.
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Popüler Haberler