En İyi Benim Ayça Kim? 9 Kasım

En İyi Benim Ayça Kim?

en-iyi-benim-ayca-obuz-resmi

En iyi Benim de üçüncü gelin adayımızın ismi Ayça Obuz. 1996 doğumlu, fitness hocası, İzmirde babası ile birlikte yaşıyor. Yapısı gereği çok çabuk sinirlenen biri. Aradığı damat adayı uzun boylu, sarışın veya kumral olmalı aynı zamanda baskın bir erkek arıyor. Öyle ki eşi olacak “kişi sus dese susarım , otur derse otururum. ” diyerek aradığı erkeği tarif etmeye çalıştı. Ayça ilişkide hiç aradığını bulamadığını ama herkesin önünde kendisne yakışan uygun birini bulmayı istiyor. Hayatında dansın önemli bir yeri var. İki yıl dans kursu almış. Ev arkadaşı Irmak ile birlikte kalıyor.

en-iyi-benim-9-kasim-resmi

Ayça Nurettin için Köfteli yoğurt çorbası, patates dolması, tereyağlı kremalı kuskus, çoban salata ve doyuran adlı tatlı yapacak. Öncelikle Menüdeki yemekler için ilk iş alış-verişe gitti. Menüsü beş çeşit olması ve yemeklerin zorluğu zaman konusuna da sorun yaması olası. Yemek konusunda Nagehan’ın yemekleri iyi olmadığını ama Melek’ın yemekleri iyi olduğunu söyledi. Alış-veriş sırasında ev arkadaşı Irmak sürpriz yaptı. Irmak’ın gelmesi ile Ayça’ya hem moral oldu hem de daha hızlı alış-verişi bitirdi. Ayça alış-verişten geldikten sonra ev arkadaşı ile birlikte yemekleri ortaklaşa yapmaya başladılar. Ancak bu duruma  Nurettin pek de memnun kalmayacak.

en-iyi-benim-9-kasim-resmi1

Ayça Selma hanıma kapıda buyur etmemesi ve terlik vermemesi eleştiri konusu oldu. Selma hanım Nurettin’in Cuma günü işinin gerçekten zor olduğunu düşündüğünü söyledi. Selma hanım bir ilişki de olmazsa olmazı nedir? diye sordu. Ayça ilişkide en önemli şeyin güven olduğunu söyledi.

en-iyi-benim-9-kasim-resmi2

Nurettin Ayça’yı ilk gördüğü an kafasında kurduğu kişiden daha farklı birisi ile karşılaştığını Ayça ise Nurettin’i ilk gördüğünde çiçekle karşılaşması elini öpmesi çok hoşuna gittiğini söyledi. Sessiz ve sakin biri olması Nurettin’i etkiledi.  Nurettin yarın yani 10 Kasım Yağmura konuk olacak. Bakalım Yağmur ağzı konuştuğu kadar elleri de çalışabilecek mi? Bunu hep birlikte göreceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  En İyi Benim 16 Aralık Cuma Merve Büyü Kimdir?

En İyi Benim Ayça Kim? 9 Kasım (1 Yorum)