En İyi Benim 9 Ocak Sıdıka Bal Kimdir?

En İyi Benim 9 Ocak Pazartesi Fox Tv ekranlarında izleyiciyle buluştu.  En İyi Benim 9 Ocak Pazartesi günü izleyiciyle buluşan  gelin adayları arasında yer alan Sıdıka oldukça iddialı isimlerden birisi.En İyi Benim 9 Ocakta yarışmacı adaylarından  Sıdıka,1987 yılında İstanbul’da doğdu  29 yaşında. Arap asıllı olan Sıdıka Bal  tekstil üzerine çalışmaktadır.Çok güzel bir sese sahip olan Sıdıka damat adayı için Arapça bir şarkı söyledi.

En İyi Benim 9 Ocak 71.Bölümde izleyicisinin karşısına çıkacak olan Sıdıka daha önce de yarışmaya katılmıştı.En iyi benimde en iyi olduğunu söyleyen isimlerden biri olan Sıdıka biraz sessiz bir görüntüye sahip. Samimi ve içten olduğunu ve bu yönüyle Özgür’ü etkileyeceğini düşünen aday Özgür’ün konuk olacağı günde onu tanımaya çalışacak ve Özgür’de  kendisini tanımaya çalışacak.  Özgür Sıdıka’nın evine konuk olduğu gün detaylar buraya eklenecek detaylar için burayı takip ediniz.

En İyi Benim 9 Ocak Sıdıka’nın söylediği şarkıyı merak ediyorsanız sizler için araştırdık.Sıdıka bu şarkıyı daha önceki damat adayına da söylemiş İşte Sıdıka’nın söylediği şarkı.