En İyi Benim 21 Kasım Maryam Haeri Kimdir?

En İyi Benim 21 Kasım Maryam Haeri Kimdir?

en-iyi-benim-21-kasim-maryam-resmi

En İyi Benim’e daha önce de katılan gelin adaylarından olan Maryam şansını bir kere de daha denemek istedi. Adanalı olan Mert’e tanımaya çalışacak olan Maryam, 33 yaşında. Moda editörü olan Maryam, aslen İran’lı olup 2013 yılından beri İstanbul da yaşıyor. Yemek konusunda diğer adaylara şansınız yok en iyi benim diyerek kendine olan güvenini sık sık dile getiriyor. Mert’i oldukça beğenen Maryam daha önce Koray’a aday olarak gelmişti. Saç rengini değiştiren Maryam erkeğin gönlünü kazanma konusunda oldukça iddialı isimlerden. Bakalım Mert ile neler yaşayacaklar?

Mert için evini balonlarla süsleyen Maryam bir de hediye olarak yüzük aldı. Menüsünde mercimek çorbası, biftek ve patates püresi vardı. Mert ilk görüşte Maryam’ı beğenmedi ve yemekte para mı aşk mı sorusuna Maryam’ın para önce demesi sorun oldu. Yemek için bir de garson getirtti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  En İyi Benim 28 Kasım Pazartesi Ece Kimdir?

En İyi Benim 21 Kasım Maryam Haeri Kimdir? (1 Yorum)

  1. Ne kadar sacma koraya sevgilim beni en yakin arkadasimla aldatti diyerek ellerini tutmustu aglamisti simdide sevgilim amerikaya gittigi icin ayrildik diyo gereksiz insanlar