En İyi Benim 2 Aralık Cuma Berk’in Seçimi

En İyi Benim 2 Aralık Cuma günü Fox Tv ekranlarında izleyici ile buluştu. En İyi Benim 2 Aralık Cuma günü her hafta cuma günü olduğu gibi damat adayı diğer adayları evinde konuk etti. Berk ve yengesinin ev sahibi olduğu  2 Aralık Cuma günü adaylar iyi bir şekilde karşılandı.

en-iyi-benim-28-kasim-berk-resmi

Berk’in Merve’ye konuk olduğu gün Berk’in yengesiyle yaşadıklarından dolayı yengesi Merve’ye kesinlikle karşıydı. Ve yine eleştirmeye devam etti. Berk’in Merve’ye iltifat etmesine bile dayanamayan yengesi Berk ile Merve’nin mutfakta konuşmasına çıldırdı.

en-iyi-benim-28-kasim-gonul-resmi

Ece ile de görüşen Berk ilerleyen dakikalarda Sıdıka ile mutfakta konuşması sırasında bakışını Merve’ye benzetmesiyle çok sinirlendi. Emel ise beni beğenen böyle beğenir diyerek restini çekti. Görüşmelerin sonunda Merve ve Berk yengesiyle olan problem konusunda yengesinin problemi çözmesi gerektiğini söyleyerek yengesini yine sinirlendirmeyi başardı.

en-iyi-benim-2-aralik-resmi

Ardından Berk’in Merve’ye çay getirmesiyle yengesi finale geçme isteğini dile getirdi. Finalde ilk elenen isim Ece oldu. İkinci olarak ise çok ilgili olmasına rağmen Merve’yi eledi. Finale kalan Emel ve Sıdıka oldu. Sıdıka’yı seçen Berk Sıdıka tarafından reddedildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  En İyi Benim 14 Kasım Arya Kimdir?

En İyi Benim 2 Aralık Cuma Berk’in Seçimi (1 Yorum)