En İyi Benim 18 Kasım Okan Kimi Seçti

En İyi Benim 18 Kasım Okan Kimi Seçtien-iyi-benim-okhan-resmi

Okan ilk gün Maral’a konuk oldu. Maral ablasının katkısı ile güzel yemek yaptı. Ancak ablasının yemekte çok katkısının çok olması Okan ve kızlar tarafından eleştirildi. İkinci gün Arzu’ya konuk oldu. Arzu diğer kızlar ile konuşmasını yasaklayarak ne kadar kıskanç birisi olduğunu ortaya koydu. Arya Okan’a sürpriz yaptığını ve söylemek istediğini Arzu’ya söyleyip bu sürprizin ne olduğunu merak ettiğini söyledi. Arzu ise Okan’a “Eğer o sürprizi yapılmasına müsade edersen benim için bittin” dedi,  Arzu Okan’ın isteğine uygun yemek yapması ve ilk buluşmada “Seninle evlenirim” demesi dikkatleri üzerine çekti. Okan Arzu’ya “Bir erkek ne kadar kazanmalı” sorusuna 10.000tl  cevabı Okan’ı endişelendirdi. Ayrıca Okan  Arzu’nun gözlerinde huzur gördüğünü dile getirdi.

en-iyi-benim-18-kasim-resmi

Üçüncü gün Arya’ya konuk oldu. Arya’nın hafta da üç gün yemek yapmanı istiyorum demesi Okan’ın kafasını karıştırdı. Okan ise “yorgun geldiğimde ayaklarımı yıkar mısın?” sorusuna evet yıkarım dedi. Arya eğer ileride çocuklarım olursa altını Okan’ın değiştirmesini istedi. Evle ilgili ne kadar sorumluluk varsa Arya Okan’a atmaya çalışması Cuma günü yapılacak seçimde mutlaka etkili olacaktır. Son adayımız ise daha önce Erhan’a aday olan Zeynep’e konuk oldu. Zeynep’in iki çocuğunun olması Okan tarafından herhangi bir problem teşkil etmeyeceğini söyledi. Zeynep’in Antalya’ya gitmek istememesi Cuma yapılacak elemede Okan mutlaka dikkat edecektir.

Cuma günü yapılan eleme gününde yemek masasında gergin dakikalar yaşandı. Zeynep’in kaynana adayı tarafından alınan bütün tavuk yerine onu koyup göğüs alması eleştirilirken, Arzu’nun giydiği göğüz dekolteli kıyafet eleştirildi. Ayrıca kayınvalide adayına kayniş demesi tepkiye sebep oldu. Arya’nın yaptığı yemekleri beğendiğini söyleyen Okhan’ın mektubun sonunda yazdığı Sepet Sepet yumurta sakın beni unutma demesi diğerlerini kızdırsa da eleneceği sinyalini verdi. Maral’ın Perihan hanıma her şeye karıştığını söylemesi eksi puana neden oldu. İlk elenen isim Arya oldu. Okhan’ın aldığı hediyeyi sinirlenip yere atan Arya yazdığı mektubu da sinirden yırttı. Daha sonra Arzu elenirken sona kalan Maral ve Zeynep’ten Zeynep’i seçerek noktayı koydu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  En İyi Benim 21 Kasım Betül Şentürk Kimdir?