En İyi Benim 17 Aralık Cumartesi İlker’in Seçimi

Fox Tv’nin sevilen evlendirme programı En İyi Benim 17 Aralık Cumartesi günü saat 10:00’da sizlerle olacak. En İyi Benim 17 Aralık Cumartesi günü bu hafta gelen damat adayı İlker, dört gelin adayından üçünü eleyip biriyle evlilik yolunda adım atma isteğini dile getirecek. En İyi Benim 17 Aralık Cumartesi günü seçimini yapan İlker seçtiği gelin adayı tarafından da onaylanmayı bekleyecek.

en-iyi-benim-7-ekim-resimleri

12 Aralık pazartesi günü ülkemizde yaşanan acı olaylardan dolayı televizyonlarda olmayan En İyi Benim 13 Aralık Salı günü saat 10:00’da izleyiciyle buluştu. İlker önce kendisini tanıttı. Sırasıyla Melike, Seren, Yasemin ve  Merve’nin evine konuk oldu.

en-iyi-benim-12-aralik-resmi

Onları tanımak için geçmiş hikayelerini, yemeklerini, kıyafetlerini ve en önemlisi davranışlarını değerlendirdi. Genelde Melike’nin tuhaf davranışlarıyla farklı bir hafta geçirdiler. Yasemin’in evde kovmasıyla da olaylar zinciri devam etti. En İyi Benim 17 Aralık Cumartesi günü bu adaylardan birini seçecek olan İlker’in seçimi ekranlardan hemen sonra buradan sizlerle paylaşılacak. Melike yarışmadan kurallara uymayıp yan odaya geçti ve diskalifiye olduğu için 2 gündür ekranlarda değil. İlker Seren’i seçti ancak Seren onu reddetti.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  En İyi Benim 2 Aralık Cuma Berk'in Seçimi

En İyi Benim 17 Aralık Cumartesi İlker’in Seçimi (2 Yorum)

  1. yasemine helal olsun ilkeri evden koymakla ii yaptı ılker hep konuşuyor karşısında ki insanı görmezden geliyor hep konuş ma hep konuş ma yahu karşında kini gözü görmuyor