En İyi Benim 14 Kasım Maral Kim?

En İyi Benim 14 Kasım Maral Kim?

en-iyi-benim-maral-resmi

En İyi benim 14 kasım da Damat adayımız Okan beye talip olan Maral aslen Türkmenistanlı. Maral’ın babası Türkmenistanlı annesi Romanya’lıdır. 15 sene Rusya’da yaşamış. Rusya’da üniversiteyi bu sene bitirerek ablasının yanına Türkiye’ye gelmiş.

en-iyi-benim-maral-resmi1

Üç aydır da Türkiye’de yaşıyor. Maral modayı yakından takip etmeyi seviyor ve modaya uygun giyiniyor. Eşi olacak kişi de giyimine çok dikkat etmesi gerekir. Aradığı adayın uzun boylu, sarışın ve yeşil gözlü olmasını istiyor.

en-iyi-benim-maral-resmi2

Maral, damat adayımıza Fırında çupra balığı, Akdeniz salata, suşi ve tatlı yapacak. tam alış verişe çıkacakken kaynana adayı Perihan hanım sabahın erken saatin de Maral’ı ziyarete gelmiş. En iyi benimde ilk defa bu saatte gelin adayını ziyarete gelen ilk kaynana oldu. Zamanın darlığı nedeniyle Perihan hanım ile birlikte alışverişe beraber çıkma kararı aldılar. Perihan hanım alışverişte aklının bir karış havada olduğunu ve ev ekonomisinden pek anladığını düşünmediğini söyledi. Alışveriş bittikten sonra gelin adayı Maral’ı tanımak için bir yerde oturup Kaynana adayı ile birlikte çay içtiler. Maral Okan ile alakalı merak ettiklerini sordu.

en-iyi-benim-14-kasim-resmi1

Daha sonra vedalaşıp odayı bahçeye çevirmek için epeyce bitki alan Maral, balık temizleme konusunda epeyce zorlandı. Ablası Oksana imdadına koştu. 2 yıldır Türkiye’de olan Oksana suşi malzemelerini de yanında getirdi ve suşiyi yaptı. Balıkları da temizleyen Oksana, Maral’ın almayı unuttuğu sarımsakları da alarak kardeşine oldukça yardımcı oldu. Annesinin bulaşıkları görünce tabakları bile çöpe attığını söyleyen kızlar, her yeri derleyip topluyor. Okhan’ın 4000 tl maaşını az bulan Maral izleyiciyi oldukça şaşırttı. Maral her şeyi yetiştirip üstünü giyindikten sonra rakiplerini karşıladı. Çiçek tasarımı konusunda kurs alan Maral’ın hazırladığı oda rakiplerinin eleştirisini aldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  En İyi Benim 28 Kasım Pazartesi Merve Kimdir?

En İyi Benim 14 Kasım Maral Kim? (2 Yorum)

  1. Maral napmaya calisiyosun simdide zuhal topalda serkana geldin bence serkan yakismiyosunuz serkan hanifeyi seviyoo