Emrah Aşk ve Mavi Dizisinden Ayrıldı

Burak 24 Eyl 2018 Aşk ve Mavi  0

Aşk ve Mavi dizisi atv ekranlarında ilk başladığında büyük beğeni kazanmıştı. Emrah ve Burcu Kıratlı dizinin başrolünde yer alıyorlar. Aşk ve Mavi dizisinde Emrah’ın canlandırdığı Ali karakteri ile Burcu Kıratlı’nın canlandırdığı Mavi karakteri arasındaki imkansız aşk işleniyor.

Atv nin çok iddialı dizisi Aşk ve Mavi Yeni sezona 21 Eylül Cuma akşamı başlamıştı.  Dizinin reyting sonuçları da beklenildiği gibi gelmedi. Aşk ve Mavi 4.21 reyting ve 11.61 izlenme payı elde etti. Bu sonuç ile günü 5. sıradan kapattı.  AB grubunda 1.86 reyting ve 5.53 izlenme payı elde edebilen dizi 15. sıradan kendisine yer bulabildi. Bu reyting sonuçları erken bir final getirir mi bilinmez ancak Emrah’ın diziden ayrılmış olması erken finali güçlendirebilir.

Emrah Aşk ve Mavi dizisinden ayrıldı. Ayrılma sebebi de Konser çalışmalarına yoğunlaşacağı ve diziden de istediği zammı alamamış olması.

Kapadokya dan İstanbul’a dönen Emrah  Aşk ve Mavi dizisinin 3. sezonunda sadece 5 bölümde yer alacak.

Aşk ve Mavi dizisinde 71. yeni bölüm ise 28 Eylül Cuma günü ekrana gelecek. Yine hareketli bir bölüm ekranlarda olacak. Bir yüzük her şeyi alt üst edecek ve Fatma’nın oğlunun gerçek babasının Cemal olduğu ortaya çıkacak.

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Emrah Aşk ve Mavi Dizisinden Ayrıldı” üzerine 1 yorum

  1. Günel. dedi ki:

    Hayırlı Akşamlar Dizibilgi Tv Yorumcuları Nasılsınız Her Zaman İyi Olun❤️AŞK VE MAVİ❤️Dizisi Çok Gözel Dizinin Kehramanları❤️ALİ VE MAVİ❤️BAŞ KEHRAMAN DİZİDEN UZAKLAŞMASI DİZİNİN ZEYİFLİKİN BİLDİRİR AŞK VE MAVİ İYİ DİZİDİ UMARIM EMRAH BEY DİZİDEN AYRILMAZ ALİ OBRAZI DEYİŞİLMESİN ZATEN DİZİDEN ANE OBRAZI UZAKLAŞDI DİZİDE OYUNCULAR ÇOK GÖZEL SECİLİP AŞK VE MAVİ DİZİSİN OYUNCULARI DEYİŞSE DİZİ TAMAMEN COKEÇEK DİZİ FİNALA DOĞRU GEDEÇEK ALİ VE MAVİ OBRAZLARI YENİ OYUNCULARLA EVEZLENMESİN DİZİNİN KOLEKTİVİNE UĞURLAR ARZU EDİRİZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.