Emlak Avcıları Başvuru Fomu? Emlak Avcıları’na Formatı Kuralları

Burak 05 Eyl 2017 Haberler  0

Tv8 farklı ve ilginç ir formata daha imza atıyor. Acun Ilıcalı daha önce Aşkı Roman ec Gençlik başımda Duman gibi dizi projelerinden dolayı oldukça eleştirilere maruz kalmıştı. Şimdi ise yine Kısmetse Olur’un da yapımcılığını üstlenen Haluk Şirin’ün yapımcılığında yeni bir yarışma daha başlıyor. Bu yarışma formatı daha önce yurt dışında bir çok ülkede House Hunters ismi ile yayınlanmış. Haluk Şirin ise House Hunters yarışmasını Türkiye de Emlak Avcıları olarak uyarlayacak.

Emlak Avcıları Programı Kuralları?

Emlak Avcıları programında ülkemizin kanayan yarası ve en az güvenilen işletmeleri olarak geçen Emlakçılar yarışacak. Her hafta farklı ilde veya ilçede 3 emlakçı evlerini satmak veya kiralamak için kıyasıya mücadele verecek. Emlakçıların tüm yeteneklerini sergileyecekleri Emlak Avcıları programında verilen bu mücadele seyirlik olacak. Evini müşteriye satan veya kiralayan emlakçı puan kazanacak ve 5 günün sonında haftanın birincisi olmaya çalışacak. 

Emlak Avcıları’na Nasıl Başvuru Yapılır?

Emlak Avcıları programı başvuruları şuanda başlamadı. Emlak Avcıları programına başvuru yapmak için Tv8’in standart başvuru adresi http://www.tv8basvuru.com/ kullanılabilir. Şuanda bu başvuru listesinde ise Emlak Avcıları yok.

Emlak Avcılarında ki Evler Nerede? Emlak Avcıları’nda Kiralanan Satılan Evler Gerçek mi?

Emlak Avcıları programında yer alan ve satışa sunulan veya kiralanan evler gerçek olacak ve yarışma sonrasında o ev satılmaz ise gerçek alıcılar program da yer alan emlakçıya başvuru yapıp evi satın alabilecek veya kirlanabilecektir. Bu nedenle Emlak Avcıları oldukça reality bir program olacak. Bu program aynı zamanda Emlakçılarında işine gelecek zira tanıtımları yapılacak.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir