Emir ile Reyhan Yeniden Evlenecek mi?

Burak 22 Kas 2019 Analiz Yemin  0

Yemin dizisi daimi izleyicilerinin hep merak ettiği bir değil, bir çok soru var? İşte Yemin dizisi ile ilgili merak edilen o sorular

Emir ile Reyhan Ne Zaman Evlenecek?

Yemin dizisinin başrollerinde yer alan Emir karakterini Gökberk Demirci ve  Reyhan karakterini Özge Yağız canlandırmakta.

Emir ve Reyhan’ın ayrılıp boşanması kuşkusuz sevenlerini çok üzdü. Emir ve Reyhan fanları ikilinin tekrar evlenmesi gerektiğine inanmakla birlikte Emir ve Reyhan’ı ayıran kötü karakterler Cemre ve Cavidan’ın da hak ettiği cezayı almalarını istiyor. Dizide kötüler ne zaman ceza alacak? İyiler ne zaman kazanacak? Gerçekler ne zaman ortaya çıkacak? Emir ile Reyhan yeniden ne zaman bir araya gelerek mutlu mesut yaşayacak? Emir ile Reyhan ne zaman evlenecek? merak edilen sorular.

Nazmiye Yılmaz hanımefendi, Yemin dizisinin Yapımcısı, Adını Sen Koy dizisininde yapımcısıydı. Yemin dizisinin set fotoğraflarından birisi merak uyandırıyor. İşte o resim.

Yeminin set fotoğraflarından birisi sosyal medyada merak uyandırıyor.

Emir ile Reyhan Gerçekten mi evleniyorlar? Yoksa bu bir rüya mı?

Cavidan hanım Emir ve Reyhan’ı ayırmanın keyfini sürerken Emir’i Reyhan’dan ayırınca Emir ile birlikte olacağını düşünen Cemre son olanlardan sonra hayal kırıklığı yaşıyor. Reyhan dayısına verdiği yemin nedeniyle Emir ile evlenmiş, Emir ise Reyhan ile evlenmek zorunda kalıp ilk gece Reyhan ile birlikte olduktan sonra bir daha Reyhan’a elini sürmeyeceğine dair yemin etmişti. Reyhan dayısından icazet alarak yeminini bozmuş ve Emir’den ilk sezon finalinde ayrılma kararı almıştı. Çünkü Emir’in kendisini bir başkası ile aldattığını gözleri ile görmüş ama gördüklerinin gerçeği yansıtmadığını çok sonradan öğrenmişti Reyhan

İkilinin yeminlerini bozmaları aralarındaki tüm engelleri kaldırmış ve mutlu mesut yaşamaya başlamışlardı. Ama onların bu mutluluğunu kıskanan Cemre Cavidan hanım ile iş birliği yaparak bir şekilde Emir ile Reyhan’ı ayırmayı hatta Reyhan ile Emir’in boşanmalarına bile sebep olmuşlardı. Cemre, Reyhan’a Emir’in birini öldürdüğüne inandırmıştı, bu durumu Emir ile net bir şekilde konuşmak yerine onu kurtarmak için boşanmaya zorlanan Reyhan Emir den zorla boşandı. Konuşsaydı belki de boşanmayacak bu yaşananlar yaşanmayacaktı.

Gelelim Resme, ilk bakışta güzel bir resim gibi görünüyor öyle değil mi? düğün arabası gelin ve damat çok güzel. Peki bu bir rüya mı? yoksa gerçek mi? Rüya ise kimin rüyası? Gerçek ise, resme dikkatli baktığımızda Reyhan’ın üzerindeki gelinliğin Adını Sen Koy dizisinde Zehra’nın giydiği gelinlikle aynı olduğunu görebiliyoruz. Bir göz yanılması değil ise bu gelinliği Zehra Ömer ile evlenirken giymiş ve Ömer Zehra ya düğün gecesi hayatının şokunu yaşatmıştı.

işte o resim, sizce de aynı gelinlik değil mi? düşüncelerinizi paylaşır mısınız?  

Dizide kıyafet konusunda yaşananları herkes biliyor. Bu gelinlikte Zehra’nın giydiği gelinlik. Bu durum da bir rüya değil ise, Emir Reyhan dan intikam almak için yeniden Reyhan ile evleniyor olabilir mi? Bunu Adını Sen Koy dizisinde yaşamıştık. Ömer Zehra ile intikam almak için evlenmiş ve boynundaki kolyesini düğün gecesi aniden çıkartarak Zehra ya hayatının şokunu yaşatmıştı. Emir de aynısını Reyhan’a yapar mı? Ne dersiniz?

Emir ile Reyhan Evleniyor mu?

Emir ile Reyhan’ın tekrar evlenmesi Cemre ve Cavidan hanımın yaptıklarının ortaya çıkmasına bağlı. Hikmet bey iyileşmesine, konuşarak başına gelenleri anlatmasına ki bütün bunların olmasına bence daha çok zaman var. Böyle sahneler genel de sezon sonunda son bölümde gösterilir ve bir tatil dönemi seyirci merakla bekler ne olacak diye.

Siz bu resimden sonra ve olanlardan sonra Emir ve Reyhan’ın tekrar evlenmesini bekliyor musunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz

“Aslı”

 

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Emir ile Reyhan Yeniden Evlenecek mi?” üzerine 13 yorum

 1. Gozel dedi ki:

  Ayselcim hoş geldin nasylsyn her şey yolundamy bebiş ne zaman gelyor bekliyorum
  Ozgur ablam nasylsyn inşalla iysinizdir mutlu zamanlar ablam

  1. aslı dedi ki:

   Merhaba Gözelcim, Bu Aysel arkadaşımız yeni. Eski Aysel kaç zamandır gelmiyor

 2. Gozel dedi ki:

  Hayirli akşamlar canlarym Aslim teşekkurler eline saglyk yeniden evlenmelerni mutly olmalarny cok istiyorum ama nerde emir tam bir odun Aslim odyn sozy hatyrlasan Rada hep omere odyn derdi nazmiye hanymdan iylik beklemiyorum emir reyhana babama bakdym diye marş verdiya cok kuti oldum odyn emir.zehra ile omeri cok ozlemişim.kiyafet konusunda haklysyn Aslim o kiyafetler bizim izleycilen anynda kazyly

 3. Aysel dedi ki:

  Aslicim hos geldin canim nasilsin her sey yolundami?

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı akşamlar Aysel cim, sağ ol sen nasılsın?

   1. Aysel dedi ki:

    Iyiyim canim tesekkur ederim

 4. K.Azeri. dedi ki:

  Hayirli cumalar arkada$lar. Te$ekkûrler Aslim. O kadar kötúlúk gördûk ki,artik iyi $eylerin olmasina inanmiyoruz. Her ikisi ola bilir.
  Özgûr abla te$ekkûrler,sizinle bahem.
  Gúnaycim sag ol canim,iyi olmaya çali$iyoruz. Iyi dersler. Allah zihin açikligi versin kizina.

  1. aslı dedi ki:

   Hayırlı akşamlar canım, Adını Sen Koy dizisinden temkinliyiz nede olsa biz o sahneleri çok önceden görmüştük. Nede olsa konak aynı, konu aynı oyuncular ve isimler farklı.
   Elbet bir gün gerçekler ortaya çıkacak. Geçmişte ki dizi Adını Sen Koy da olduğu gibi. Elbet Hikmet bey konuşacak, Cavidan ve Cemre bir gün hak ettiklerini yaşayacaklar da bakalım ne zaman? Alev gibi akıl hastanesine de yatabilirler. Cemre’nin annesi sonunda kızını hastaneye Cavidan hanım ile yatırırsa hiç şaşırmam.

 5. Özgür dedi ki:

  Esselamü âleykûm verahmetullahi vebarakătu… Hayırlı cuma’lar gönlünüzce zamanlar.. Aslı’cım, Gozel kardeşim, Günay’cım, KAzeri, hanım abla, xanım, Günel yorumumu okuyanlar sayın İkbâl bey.. Başarılar.. ((Oğuz beyin sitesinde bir yorumcu paylaşmış aralık 15 Hikmet beyde iyileşme ve düğün Cavıdan, Cemre gidiceklermiş.. Undan sonra ki kötü Reyhan ‘a aşık olan piskopos olacakmış.. Yani setten duyum alan yorumcu kötüler olmazsa olmazı Nazmiye hanımın…)) SEVGİMLE sayfa için teşekkürler teyzesiiiii ❤

  1. aslı dedi ki:

   Ve aleykümüsselam ve rahmetullah Hayırlı akşamlar Özgür teyzecim ❤

 6. Günay dedi ki:

  Ben çok inanmıyorum. Yazıcakdım.

 7. Günay dedi ki:

  Iyi cuma lar. Günaydın arkadaşlar. Ben çok da inanıyorum. Bu bölüm ne zaman olucak?
  ARTIK KÖTÜLÜK OLMASIN. O KADAR KÖTÜ ŞEYİ var ki,burdanda kötülük çıksa çok üzülürüm. Azeri ablam çok şükür iyiyim. Siz nasılsınız?
  Kızı okula aparıyorum. Kendinize iyi bakın. AllaHa emanet.

  1. aslı dedi ki:

   Günaydın hayırlı cumalar canım. ilerleyen günlerde. Buradan da kötülük çıksa ben hiç şaşırmam. Ömer ile Zehra’nın yaşadıklarını görüp bildikten sonra.
   Özlemişim onları da Ömer paşam 🙂
   Rada kulakların, hatta kalbin çınlasın.
   Ir abi seninde kulakların, hatta kalbin çınlasın. Ne günlerdi ben paşam dedikçe siz bana paşa deme derdiniz 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir