Emel Çölgeçen Bu Şehir Arkandan Gelecek Dizisi Kadrosuna katıldı

Poyraz Karayel dizisinde Avukat Sema rolü ile izleyiciyi kendine bağlamayı başaran güzel ve başarılı oyuncu Emel Çölgeçen Ay Yapım ile yeni bir anlaşmnaya imza attı. Ocak ayında Atv ekranlarında olması beklenen Leyla Lyda Tuğutlu ve Kerem Bursin’in aksiyon dizisinde Emel Çölgeçen’de rol olacak.

Konuk olduğumuz Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi setindde Emel Çölgeçen’i de görünce biz çok sevindik. Zira Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi oyuncu kadrosunun çok başarılı isimlerden oluşacağı haberini daha önce sizlere duyurmuştuk. Sette sahnesini göremediğimiz Emel Çölgeçen’in  Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde hangi rolde yer alacağını şuanda bilemiyoruz; ancak kesin olan bir şey var ki o da  Emel Çölgeçen Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi oyuncu kadrosuna katıldı.emel-colgecen-instagram-fotograflari-3

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için [pembebuton]tıklayınız[/pembebuton]

Peki Emel Çölgeçen Kimdir?

1976 yılında İstanbul’da doğan Emel Çölgeçen 40 yaşındadır. Sevilen oyuncu Emel Çölgeçen Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi öğrencisi iken Akademi İstanbul Tiyatro Bölümünene devam ederek jhayatına yeni bir yön vermiştir. Üniversiteyi bitirmeyen Emel Çölgeçen daha önce dansla da uğraşmış olmasının katıkısı ile izleyiciyi sahneden büyülemiş ve sayısız oyunda yer almıştır. Sunuculuğu ve tiyatro oyunculuğunun yanı sıra ise şimdi dizi oyuncusu olarak çalışmaktadır. Aliye dizisindeki Meriç rolüyle 2004 yılında kendini göstermeyi başarmıştır. Arka Sokaklar ve Geniş Aile gibi dizilerde sonra 2014 yılında Poyraz Karayel dizisinde Sema rolü ile büyülemiştir.

Emel Çölgeçen  İnstagram Fotoğrafları

Bu Şehir Arkadan Gelecek Tanıtım Fragmanı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Bu Şehir Arkandan Gelecek Ne Zaman Başlayacak