Emanet Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Tam Liste)

Burak 10 Mar 2020 Emanet  0

Yeni dizilerin hızına yetişemediğimiz bu dönemde Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Emanet için anlaşmalar yapıldı. Hint dizileriyle popülaritesini arttırmayı başaran kanal özellikle İkimizin Yerine (Balika Vadhu) dizisiyle seyircisinin beğenisini toplamıştı. Kanal 7 ekranlarında hint dizileri serüveni devam ederken kanal yöneticileri Karamel Yapım ile Emanet Dizisi için el sıkıştı.

Daha çok günlük dizilerle adından bahsettiren Kanal 7 bu sefer haftalık bir dizi olan Emanet ile karşımıza çıkıyor. Kesinleşen oyuncu kadrosuna baktığımızda bir çok yeni isim gördüğümüz Emanet Dizisi kendini kanıtlamak isteyen oyunculara da bir fırsat doğuruyor diyebiliriz.

Oyuncuları ve karakterleri bakımından pek bir iddiası olmasa da Karamel Yapım’ın üstlendiği projelerin başarısını Adını Sen Koy ve Yemin dizilerinden görüyoruz. Emanet dizisinin oyuncuları kadar konusu da önemli. Hatta en büyük faktörün dizinin konusu olduğunu söyleyebiliriz. Konu bakımından sağlam olduğu takdirde seyircinin seveceği bir dizi olacağını düşünüyoruz. Peki Emanet Dizisi konusu nedir?

Emanet Dizisinin Konusu

Emanet dizisinin konusu hakkında henüz resmi bir açıklama olmamasına rağmen tanıtımlarda izlediğimiz ve yola çıktığımız bazı faktörler ışığında şunu söyleyebiliriz ki hüzün dolu bir dizi olacak. Dram dolu sahneleriyle seyircisini büyülemeyi başaracak mı? izleyip hep beraber göreceğiz. Peki herkesin merak ettiği Emanet dizisi oyuncuları kimler? 

Emanet Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri


Halil İbrahim Ceyhan (Yaman)

Bir çok sektöre adını yazdıran Halil İbrahim, 2019 yılında çıakrdığı single bir şarkıyla yaklaşık 1 milyon izlenmeye ulaşmıştır. Adından bahsettirmeye tam olarak buradan başlayan Halil İbrahim, 2019 yılında Hemen Döneriz adlı filmde rol almıştır. İlk dizi deneyimini Emanet dizisinde başrol oyuncusu olarak yaşayacak. Emanet dizisinde Yaman karakterine hayat verecektir. Kendisine şans ve başarı diliyoruz.

 


Sıla Türkoğlu (Seher)

Kanal 7’nin büyük seyirci kitlesine sahip olduğu Yemin dizisinden tanıdığımız güzel oyuncu, 1999 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Yemin dizisinde canlandırdığı Suna karakteriyle yakaladığı başarı ve gösterdiği performans takdire şayandı. Bu başarının ardından Karamel Yapım, Emanet dizisi kadın başrol oyunculuğu için Sıla Türkoğlu’nu uygun gördü. Dizide Seher karakterini canlandıracak olan başarılı oyuncuya yeni dizisinde başarılar diliyoruz.

 


Berat Rüzgar Özkan (Yusuf)

2014 yılında dünyaya gelen Berat henüz 6 yaşında olmasına rağmen bir çok projede yer almıştır. Opel, Molfix, Philips gibi firmaların reklam filmlerinde oynayan Berat Rüzgar, ilk sinema filmi deneyimini Kutsal Kavga (2019) ile yaşamıştır. Emanet dizisi çocuk başrol oyunculuğu için uygun görülen Berat Rüzgar Özkan’a başarılar diliyoruz.

 


Melih Özkaya

1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Melih Özkaya Survıvor 2018 kadrosunda yer almıştır. Çocukluk yaşından beri spora olan ilgisi onu voleybol alanına itmiştir. Profesyonel şekilde voleybol oyuncusu olan Melih Özkaya ‘nın ilk dizisi Yer Gök Aşk olmuştu. Emanet dizisi oyuncularından biri olmaya hak kazanan yakışıklı oyuncuya başarılar diliyoruz.

 


Rüya Coriç

1996 yılında doğan Rüya Coriç aslen Sırbistan göçmenidir. Nişantaşı Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümünü okuyan güzel oyuncu Best Model Of Turkey yarşımasına katılarak kendinden bahsettirmeyi başarmıştır. Aynı zamanda manken ve sunucu olarak görev almıştır. İlk dizi deneyimini Emanet dizisi ile yaşayacak olan Rüya Coriç’e dizi hayatında başarılar diliyoruz.

 


Hilal Yıldız

Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk bölümünü başarıyla tamamlayan güzel oyuncu şimdiye kadar hiç bir projede yer almamıştır. Güzelliği ve seçmelerde gösterdiği performansıyla Emanet dizisi oyuncu kadrosuna seçilmiştir.

 


Volkan Yıldırım

 


Derya Oğuz Ertün

 


Osman Aydın

 


Aylin Veziroğlu

Etiketler:
masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Emanet Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Tam Liste)” üzerine 11 yorum

 1. Emanet dedi ki:

  Emanet ekranaçıkarmısını yaklasyor ekranaçıkarmısını doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek cuma ekranaçıkarmısını yaklasyor ekranaçıkarmısını doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya

 2. Emanet dedi ki:

  Emanet ekranaçıkarmısını yaklasyor cuma ekranaçıkarmısını yaklasyor ekranaçıkarmısını doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya

 3. Emanet dedi ki:

  Emanet ekranaçıkarmısını yaklasyor ekranaçıkarmısını doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü cuma ekranaçıkarmısını yaklasyor ekranaçıkarmısını doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya kadar geldi sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya

 4. Emanet dedi ki:

  Emanet rAmzanlar iyi Bayram’lar iyi Mert geldi yeni doğan hala oldumartık sütlü kahve içlim cuma ekranaçıkarmısını yaklasyor ekranaçıkarmısını doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü

 5. Emanet dedi ki:

  Emanet rAmzanlar iyi Bayram’lar iyi Mert geldi yeni doğan hala oldumartık sütlü kahve içlim cuma ekranaçıkarmısını yaklasyor ekranaçıkarmısını doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni

 6. Emanet dedi ki:

  Emanet rAmzanlar iyi Mert geldi yeni doğan hala oldumartık sütlü kahve içlim cuma ekranaçıkarmısını yaklasyor ekranaçıkarmısını doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü

 7. Emanet dedi ki:

  Emanet cuma yaklisyorgelirnisi ekran cikarmasin sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu siziozeledimturk siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya kahve kahve siziozeledimturk sehirobaya Gelircekmisiniburayak sehirobaya kahve iclimhaydi siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya

 8. Emanet dedi ki:

  Emanet cuma yaklisyorgelirnisi ekran cikarmasin yaklisyorgelirnisi ekrancikarmisinisenibekliyorumburayakahveiclijsenibekliyorumburayaseniburayasehirobayaturkiyesenibekliyorumbuarasenibekliyorumsenihaydiburayagrleceksinisenibekliyorumsehirobayaturkiyesenubekli siziozeledimturk dogumgunu siziozeledimturk siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu siziozeledimturk siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu siziozeledimturk siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve kahve iclimhaydi siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya

 9. Emanet dedi ki:

  Emanet kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk sehirobaya gelircekmisiniburaya sehirobaya kahve iclimhaydi gelircekmisiniburaya sehirobaya gelircekmisiniburaya siziozeledimturk dogumgunu

 10. Deniz dedi ki:

  Emanet cok cok cok gozel tesekurler herkese merhaba

 11. Onur dedi ki:

  Guzel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.