Emanet Dizisi Cansu (Rüya Coriç) Kimdir? Yaşı Boyu Sevgilisi

Burak 05 Nis 2020 Emanet  0

Kanal 7 ekranlarında ki dizi serüveni hızını kesmeden devam ediyor. Haftalık olarak yayınlanması planlanan Emanet dizisi oyuncularından dikkat çeken isimlerden biri Rüya Coriç oldu. Cansu karakterine hayat veren Rüya Coriç gösterdiği performans ile diziye heyecan katan isimlerin başında geliyor. Emanet dizisi Cansu nasıl bir karakter olacak henüz belli olmasa da inatçı bir tipleme ile karşı karşıya kalacağımız muhtemel ihtimallerden biri. Peki Rüya Coriç kimdir? Boyu Yaşı Sevgilisi İnstagram Adresi nedir?

Emanet Cansu (Rüya Coriç) Kimdir?

Yayınlanma tarihi belli olmayan Emanet dizisi tanıtım videolarında dikkat çeken isimlerden biri olan Cansu dizinin baş rol oyuncusu olacak. Ne tür bir karaktere hayat verecek henüz bilmiyoruz. Dizi başladığında Cansu karakterinin dizideki tutumunu ve izlenimlerimizi sizinle paylaşacağız. Şimdi Cansu karakterine hayat veren Rüya Coriç’ten bahsedelim biraz.

Rüya Coriç, 1996 yılında Sırbistan’da dünyaya gelmiştir. Nişantası Üniversitesinde Sinema ve Televizyon bölümünü başarıyla tamamlayan Coriç, sonrasında Gazikent Üniversitesi’nde oyunculuk üzerine bir bölüm bitirmiştir. Oyunculuk üzerinde henüz bir deneyimi bulunmayan Rüya, ilk dizi deneyimini kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Emanet dizisiyle yaşayacaktır. Emanet Cansu yani Rüya Coriç’in:

Boyu: 1.80
Kilosu: 62
Yaşı: 24
Burcu: Oğlak
Sevgilisi: Bilinen bir sevgilisi yok.
İnstagram Adresi: @ruyaacoric

Başarı bir sunucu olan Rüya; Fashion TV, Number One TV, TV8 gibi kanallarda farklı farklı programları öz güven ile sunmuş, son olarak TV100 ekranlarında yayınlanan 100’de 100 Hayatlar programında gösterdiği performans ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. Rüya Coriç aynı zamanda profesyonel olarak basketbol oynamış bir isimdir. Beşiktaş JK ‘de oynadığı sırada bileğinden sakatlanmış ve bu spora ara vermek zorunda kalmıştır.

Yaptığı her işi büyük özveri ile yapan Rüya Coriç, modellik alanında da kariyer yapmış bir isimdir. 2019 – Model of Turkey yarışmasında ödül almış isimlerden biridir. Emanet(2020) dizisinde canlandıracağı Cansu karakteriyle oyunculuk alanındaki becerisini kanıtlayacağından şüphemiz yok.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir