Elvan Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Elvan Dizisinde isim değişikliği

Endemol Shine Türkiye Elvan dizisi olarak medyada bilinen yeni dizisinin ismini Dayan Yüreğim olarak değiştirdiğini açıkladı.

Fox Tv ekranlarının yeni dizisi Elvan ile ilgili cast çalışmaları devam ederken senaryonun da ünlü dizi senaristi Ozan Yurdakul’a ait olduğu açıklandı. Elvan Dizisi yapımcısı Endemol Shine Türkiye Ece Uslu ve Nilay Deniz ile anlaşmaya vardığını basın açıklaması ile duyurdu.

Ocak 2017’de çekimlerine başlanması beklenen Elvan dizisinin oyuncu kadrsonun oldukça geniş olacağı ve çekimlerinin ise Nevşehir Göreme mevkinde yapılacağı gelen kulis haberleri arasında.

Elvan dizisinde Nilay Deniz Ece Uslu’nun kızı rolünde izleyicisi karşısına çıkacak. Dizide anne kızın hikayesi konu alınacak.

Elvan Dizisi Tam Liste Oyuncu Listesi

Cansel ELÇİN

1973 yılında İzmir’in Tire ilçesinde doğan Cansel ELçin 43 yaşındadır. Fransa’da doğdu ilk ve ortaokulu da Fransa’da okudu. Fransa’da tiyatro eğitimi aldı. 2006 yılında Hatırla Sevgili ve Kırıkkanatlar dizisi ile ünlendi. Son olarak Eve Dönüş dizisinde rol aldı.

cansel-elcin-elvan-dizisi-oyuncusu

Ece Uslu

1974 yılında İzmir’de dünyaya gelen Ece Uslu 42 yaşındadır. Dizi sektörüne önce mankenlik sonra da reklam oyunculuğu yaparak girdi. ilk televizyon deneyimini 1989 yılında “İz Peşinde” adlı dizide yaşadı. Zerda dizisinde canlandırdığı Zerda karakteri ile tanınır. Son olarak Karagül dizisinde rol almıştır. elvan-dizisi-tam-liste-oyuncu-listesi-ece-uslu

Nilay Deniz

1993 yılında Aydın’da dünyaya gelen Nilay Deniz 23 yaşındadır. İlk olarak Behzat Ç dizisinde rol almıştır. Aşk Yeniden dizisinde canlandırdığı Selin Şekerci karakteri ile tanınır. elvan-dizisi-tam-liste-oyuncu-listesi-nilay-deniz

Elvan Dizisi Tanıtım Fragmanı

Fragman şuanda yayınlanmamıştır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Pazardayız Yarışması Sunucusu Tuğçe Kurt Kimdir ?