Elvan Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri ve Fragmanı

Elvan Dizisi Oyuncuları

Fox Tv ekranlarında yeni sezonun en çok ilgi ile beklenen dizileri arasında yer alan Elvan dizisinin detayları belli oldu. Nilay Deniz ve Ece USLU’nun başrollerinde yer alacağı Elvan dizisinin Ocak 2017’de Fox Tv ekranlarında olması bekleniyor.

Yapım şirketi şuanda belli olmayan Elvan dizisinin senaryosu ise ünlü senarist Ozan YURDAKUL tarafından kaleme alınacak.

Dram dizisi tarzında olacak Elvan dizisinin cast çalışmaları devam ediyor. Anne ve kızın hayatını anlatacak Elvan dizisinin tam liste oyuncu kadrosu sayfamızda.

Elvan Dizisi Oyuncu Kadrosu

Cansel ELÇİN

1973 yılında İzmir’in Tire ilçesinde doğan Cansel ELçin 43 yaşındadır. Fransa’da doğdu ilk ve ortaokulu da Fransa’da okudu. Fransa’da tiyatro eğitimi aldı. 2006 yılında Hatırla Sevgili ve Kırıkkanatlar dizisi ile ünlendi. Son olarak Eve Dönüş dizisinde rol aldı.

cansel-elcin-elvan-dizisi-oyuncusu

Ece Uslu

1974 yılında İzmir’de dünyaya gelen Ece USLU 42 yaşındadır. 2002 yılında Zerda dizisi ünlenen Ece USLU son olarak Karagül dizisinde dört sezon Ebru ŞAMVERDİ karkaterine hayat vermiştir.

ece uslu Elvan dizisi oyuncusu

Nilay Duru

1990 yılında İstanbul’da doğan güzel oyuncu Nilay Duru 26 yaşındadır. Trt 1 ekranlarında yayınlanan Kızılelma dizisi ile oyunculuğa başlayan Nilay Duru son olarak Ne Olur Ayrılalım ve İnadına Aşk dizilerinde başrol oynamıştır.nilay duru elvan dizisi oyuncusu

Elvan Dizisi Tanıtım Fragmanı

READ  Elvan Dizisi Tanıtım Fragmanı Videosu Fox Tv