Elvan Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

elvan-dizisi-set-fotograflari-2 Fox Tv ekranlarında Focus film tarafından izleyici ile buluşturulacak yeni dizisi Elvan’ın çekimlerine kısa süre içinde başlamayı planlıyor. Ozan Yurdakul’a ait senaryo ile izleyicisi karşısına çıkacak Focus Film Elvan Dizisinin çekimlerine ise aralık ayında başlamayı ve Elvan Dizisinin 2017 yılının başında Fox Tv ekranlarında olmasını planlıyor.

Fox Tv Elvan dizisini salı akşamları izleyicisi karşısına çıkarmayı planlıyor; ancak salı günleri oldukça yoğun bir reyting savaşının olması Fox Tv’yi korkutuyor. Zir salı günleri Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 8 ve üzeri reyting alırken Anne dizisi ise 10 reytingin altında düşmüyor.

Fox Tv’nin ise şuanda boş günü bulunmuyor.  Bu durumda Elvan dizisinin başlaması için Pazartesi günü ekranlara gelen ve çok düşük reyting alan Bana Sevmeyi Anlat dizisinin final yapmasını bekliyor. Bana Sevmeyi Anlat dizisinin final yapmasının ardından Elvan dizisi yayına alınacak.

İşin aslına bakarsanız Elvan dizisi şuanda hazır değil; Bana Sevmeyi Anlat dizisi final yapmak için Elvan dizisinin hazırlanmasını bekliyor desek daha doğru olur.elvan-dizisi-set-fotograflari-1

Elvan dizisi senaryo çalışmaları tamamlandı ancak  oyuncu seçimleri ile ilgili çalışmalar cast ekibi tarafından özenle sürdürülüyor.

Elvan Dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için [saributon]tıklayınız[/saributon]

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  İki Yabancı 25 Haziran Pazar Günü Var mı Yok mu?