Elimi Bırakma Yeni Sezon 44. Bölüm Fragmandaki Kız Kim? Azra ile Cenk’in Kızı Tanem Sıla Sade Kim?

Burak 30 Ağu 2019 Elimi Bırakma  0

Elimi Bırakma Yeni Sezon Başlama Tarihi Belli Oldu

Fragmanda ki Küçük kızı merak edenler yazımızda size o küçük kızın kim olduğunu yazacağız, Elimi Bırakma Küçük Kız Kim? Azra İle Cenk’in kızı mı cevabı yazımızda..

elimi bırakma 44. bölüm özeti küçük kız kim

 

Elimi Bırakma dizisi yeni sezona 44. bölümü ile 8 Eylül Pazar akşamı saat 20.00’de başlayacak.

“Hayat bazen kaybettiğin yerden başlar. Mucizelere inan” sloganı ile 2. sezona başlayacak olan dizide Azra’nın yanındaki küçük kız çocuğu izleyicileri bir hayli meraklandırdı. Fragmanda Cenk yok. Azra’nın yanındaki kız kim?

elimi bırakma 44. bölüm fragmanı özeti

Elimi Bırakma 44. Bölüm Fragman da Yer Alan Sahne

Küçük Kız ağaçlar ne kadar büyüyebilir? Azra; çook der. Küçük kız; bulutlara kadar mı der. Bulutlara kadar. O zaman çok kuş gelir, parmaklarımızla bile sayamayız, Azra; evet bir tanem ağaçlar kuşlara ev olur, yuva olur, sığınakları olur. Onları korurlar, kollarlar. Hüzün meyvelerini dökerler, tıpkı bizim gibi, hayat gibi der.

İlk sezonunda 43 bölüm yayınlanan ve her Pazar akşamı hayranları ile buluşan dizi kaldığı yerden 44. bölümü ile yine Pazar akşamları evlere konuk olmaya geliyor.

Elimi Bırakma Dizisi 2. Sezonu 8 Eylül 2019 da ekranlara olacak ve ilk fragman yayınlandı. Elimi Bırakma Dizisinin 2. Sezon 44. ilk fragmanında dikkatleri bir kız çocuğu çekiyor.

Fragmanda Azra’nın Yanında Yer Alan Kız Çocuğu Kim?

TRT 1 ekranlarında reyting rekorları kıran Elimi Bırakma dizisi ve Elimi Bırakma dizisinin 2. sezonunda fragmanda yer alan kız çocuğunun kim olduğu merak ediliyor. Birinin kızı mı? birinin hayali mi? birinin rüyası mı?  hepsi ve daha fazlası yeni sezonda ortaya çıkacak. Sizce o fragman da ki kız çocuğu kim? Hayal mi? rüya mı? gerçek mi? düşüncelerinizi yazar mısınız?  Yoksa zaman aşımı oldu ve Azra ile Cenk’in kızları mı o kız?

elimi bırakma 44. bölüm küçük kız kim

İşte o fragman

Elimi Bırakma Dizisi 44. Bölüm İlk Fragman

ELİMİ BIRAKMA AZRA İLE CENKİN KIZI

Elimi Bırakma 44. Bölüm Küçük Kız Kim? Azra ile Cenk’in Kızı mı? Tanem Kimdir?

Evet fragman da gördüğümüz o küçük dünya tatlısı kız Tanem.

Dizinin son sezonunda Azra ve Cenk dünya evine girmişti. Bırakma dizisinde Azra ve Cenk çiftinin kızları mı Tanem? Tanem’e hayat verecek olan küçük kızın gerçek adı Sıla Sade.
elimi bırakma 44. bölüm fragmandaki kız kim azra ile cenkin kızı tanem

Elimi Bırakma Tanem kimdir? Gerçek adı Nedir? Sıla Sade

Elimi Bırakma 44. bölüm fragman da gördüğümüz küçük kız Azra ve Cenk’in kızları mı Tanem. Tanem’e hayat veren Sıla Sade Layla Şirin Ajansı’nın kadrosunda bulunan Sıla Sade, Elimi Bırakma dizisinin oyuncu ana kadrosuna çocuk oyuncusu olarak dahil oldu. Daha önce reklam projelerinde yer alan Sade, LC Waikiki ve Turkcell gibi markaların reklam filmlerinde yer almıştı. Son olarak Elimi Bırakma dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu.

Sıla Sade 13 Ekim 2013 İstanbul doğumludur. Layla Şirin Ajansa kayıtlı olan Sıla Sade, 2018 de Turkcell Yaani reklam filminde  ve 2019 da Kuveyttürk reklam filminde rol almıştır. Fox TV’nin sevilen dizisi Bizim Hikaye’de de rol almıştır.

Elimi Bırakma Tanem Sıla Sade Resimleri

elimi bırakma 44. bölüm fragmandaki küçük kız kim

elimi bırakma azra ile cenk'in kızı

SILA SADE

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir