Elimi Bırakma Ne Zaman Final Yapacak ? Elimi Bırakma Kaç Bölüm Sürecek

Elimi Bırakma Ne Zaman Final Yapacak ? Elimi Bırakma Final Tarihi

Üs Yapım tarafından TRT için hazırlanan Elimi Bırakma dizisi izleyicisi tarafından beğeniyle takip edilmeye devam ediyor. Dizi izleyenler tarafından olumlu not almış olsada maalesef reyting oranında beklenen seviyeye ulaşabilmiş değil. 22 Temmuz günü ilk bölümüyle ekranlara gelen dizi 1.90 civarındaki reyting puanıyla beklentilerin altında kaldı ve 8. sırada yer aldı.

Dizi sosyal medyada izleyenler tarafından olumlu not almayı başardı. Televizyon eleştirmenlerinin de genellikle dizi hakkındaki yorumları olumlu yönde. Bu nedenle dizi iyi başlamamış olsa da zamanla izleyenlerin referansıyla daha iyi bir izlenme oranına sahip olacaktır. Dizi için Trt 1 hatırı sayılır bir reklam bütçesi ayırdı. İzleyen kesimin de beğenisini kazanan dizi zaman içinde reytingini artıracak ve final yapma tehlikesindne uzaklaşacaktır.

Elimi Bırakma Dizisi kaç Bölüm Yayınlanacak ?

Trt 1 diğer özel kanallara göre final kararı için acele etmiyor ve dizilere gerekli süreyi tanıyor. Bu nedenle Elimi Bırakma dizisi yazı tamamlamadan final yapmayacaktır. Dizinin yaz aylarında gösterdiği performansa göre gelecek sezonda yayın hayatına devam edip etmeyeceği belli olacak. Dizide Cenk ve Azra karakterlerinin birbirleriyle olan uyumu izleyicinin eğenisini kazanacaktır. Senaryonun diğer dizilerde olduğu gibi rutine bağlamaması durumunda Elimi Bırakma dizisi de diğer TRT dizileri gibi 30 blümü görecektir.

Elimi Bırakma Ne Zaman Final Yapacak  ?

Dizi yüksek ihtimalle 2018 – 2019 sezonuna taşınacak. Dizi için şu an için belirlenmiş bir final tarihi yok. 33 Bölümü tamaladıktan sonra ise dizinin final yapma olasılığı muhtemel. Elimi Bırakma dizisi ile ilgili en güncel haberleri sitemizden sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Elimi Bırakma 2. Bölüm Fragmanı

READ  Elimi Bırakma 8. Bölüm Fragmanı ve Ön İzlemesi 16 Eylül 2018 Pazar

Elimi Bırakma Ne Zaman Final Yapacak ? Elimi Bırakma Kaç Bölüm Sürecek (9 Yorum)

  1. Kore dizisi ışıltılı miras konusuyla aynı hatta karakterler de aynı çok az bir değişiklik yapmışlar.izlediğim kadarıyla