Elimi Bırakma Mesut (Ertuğrul Postoğlu) Kimdir ?

Burak 23 Tem 2018 Diriliş Ertuğrul  0

Elimi Bırakma Mesut Kimdir ? Gerçek Adı Biyografisi

Trt 1 ekranlarında bu Pazar günü yayın hayatına başlayan Elimi Bırakma dizisi merakla beklenirken dizide yer alacak karakterler ve onları canlandıran oyucnular da merak konusu olmuş durumda. Bu isimlerden biride dizide Mesut karakterini canlndıran Erturul Postoğlu oldu.

Elimi Bırakma Mesut Karakteri

Dizide Mesut karakteri oldukça sinsi olan bir müteahit dir. Mesut arkadaşı Kemal ile birlikte yetmhanede büyümüştür. Her ikiside kimsesiz olunca birbirlerinin ailesi olmuş ve kardeşten öte bir dostlukları vardır. Ayrıca çocuk yaşlardayken Mesut , Kemal’in hayatını kurtarmıştır. Yetimhaneden ayrıldıktan sonra da dostlukları devam etmiştir. Her ikisi de kendi işlerini kurarak patron olmuşlardır.

Ertuğrul Postoğlu Kimdir ?

Malatya’da 1 Ocak 1959 yılında dünyaya gelmiştir. 20 yılı aşkın süre Kanal D reklamlarında seslendirme sanatçılığı yapmıştır. 30 yıl boyunca seslendirmenin yanında tiyatro oyunculuğu yapmıştır. 2014 yılında yayınlanan ve Altan Dönmez’in yönettiği Paramparça dizisiyele ilk kez kamera önünde yer almıştır.  Daha sonra reyting rekorları kıran Diriliş Ertuğrul dizisindeki Bahadır Bey rolüyle geniş bir izleici kitlesi tarafından tanınmayı başarmıştır.  Usta oyuncu İlkay Özdin ile evlidir ve Öykü ve Zeynep adında 2 kızı bulunmaktadır.

 

 

Diriliş Ertuğrul Alçiçek (Beyzanur METE) Kimdir ?
Diriliş Ertuğrul Dizisi Neden Yok Neden Final Yapıyor?
Diriliş Ertuğrul Diriliş Osman (Burak Özçivit) Kimdir?
Diriliş Ertuğrul Dizisi Öykü Çelik Kimdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.