Elimi Bırakma Mert (Yiğit Kaan Yazıcı) Kimdir ?

Elimi Bırakma Mert Kimdir ? Yaşı Boyu Biyografisi

Trt 1 ekranlarında yayınlandığı ilk bölümüyle büyük ses getiren Elime Bırakma dizisi oyuncu kadrosuyla da büyük beğeni toplamayı başarmış durumda. Dizinin dikkat çeken oyuncularından biri de 11 yaşındaki küçük oyuncu Yiğit Kaan Yazıcı oldu. Yiğit Kaan dizide Mert karakterini canlandırıyor. Merak edenler için minik oyuncuyu yakından tanıyalım.

Elimi Bırakma Mert kimdir ?

Trt 1’in yaz projesi olarak ekranlara gelen dizisi Elimi Bırakma ilk bölümüyle izleyiciden olumlu not almayı başardı. Dram türündeki dizide Azra babasına doğum günü sürprizi için gelmiş ve otizmli olan küçük kardeşini piyano çalarken görmüştür. Yeteneğini farkettiği kardeşinin en büyük destekçisi olmuştur.

Babası öldükten sonra ise Mert’e ablası Azra ile ortada kalmıştır. Tüm kapılar yüzlerine kapanan Azra ve Mert son çare olarak evin temizlikçisi Gönül Hanım’ın kapısını çalarlar fakat kocası tarafından yine reddedilirler.

Yiğit Kaan Yazıcı Kimdir ?

2007 yılında Mersin’de dünyaya gelmiştir. Unutma Beni ve Aşkların En Güzeli isimli yapımlarda yer almıştır.  Yine Trt 1 ekranlarında yer alan Pahitaht Abdülhamit dizisinde yer almış ve Abdülhamit’in küçüklüğünü canlandırmıştır. Annesi Yazar ve Ressam olan Zeynep Yazıcı’dır. Oyuncu ilk öğretim eğitimini sürdürmektedir.

dizibilgi google play

Elimi Bırakma Mert (Yiğit Kaan Yazıcı) Kimdir ? (1 Yorum)

  1. mert neden diziden cikarildi yurtdisina gittigi soylenebilirdi melis oldugu gibi cansu yerine sumru ciksa daha iyiydi guzel diziyi mahveden sumru kiskanclikligi