Elimi Bırakma Final Öncesi Son 58. Bölüm Neler Olacak?

Burak 16 Ara 2019 Elimi Bırakma  0

Salı akşamları dizi severlerle buluşan Elimi Bırakma dizisinin final öncesi son 58. bölümünde neler olacak? Azra hastalığını yenecek mi? Annesini de bu hastalık nedeni ile kaybeden Azra bu hastalığa yenik düşüp ölecek mi? Hastalığı yenip yaşayacak mı?

Elimi Bırakma dizisinin 58. yeni bölümü 17 Aralık Salı akşamı saat 20.00’de izleyicilerle buluşacak. Elimi Bırakma 24 Aralık 2019 da 59. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek. Dizide final sahneleri çekildi ve sette artık çalışmalar sona erdi.

Elimi Bırakma 58. Bölüm Özeti

Azra hastalığının ne olduğunu öğrendiğinde derin bir umutsuzluğa kapılır, annesini de aynı hastalıktan kaybetmiştir çünkü. Cenk ise asla umudunu yitirmez, karısını kurtarabilmek için adeta canını dişine takar. Bu zorlu sınavı ya birlikte geçecekler ya da derin bir yara alacak ve tamamen dağılacaklardır.

Sumru ise Gürkan’la ilgili çok kritik bir gerçeği ortaya çıkarır. Artık hem kendi hem de Çelenler tehlike altındadır. Sumru herkesi uyarmaya çalışır fakat kimse onu dinlemez. Böylece Sumru’nun Barış’a duyduğu aşkın sınanacağı o an gelir. Ya her şeye rağmen gerçeği ortaya çıkaracak ya da kendini kurtarmaya çalışacaktır. Oysa ne Sumru’nun ne de Gürkan’ın hesaplayamadığı şeyler vardır.

Elimi Bırakma 58. Bölüm 1. Fragman

Elimi Bırakma 58. Bölüm 2. Fragman

Elimi Bırakma dizisi 59. Bölümü ile 24 Aralık 2019 Salı akşamı ekranlara veda edecek. Dizi biterken Alp Navruz hiç ara vermeden yeni dizi ile sevenlerinin karşısında olmaya devam edecek. Alp Navruz’un Elimi Bırakma dizisinden sonra ki yeni dizisi Zümrüdü Anka dizisi olacak. Dizi ile ilgili ayrıntıları sitemizde Zümrüdü Anka Dizisi Oyuncuları kadrosundan detaylı okuyabilirsiniz.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Elimi Bırakma Final Öncesi Son 58. Bölüm Neler Olacak?” üzerine 1 yorum

  1. K.Azeri. dedi ki:

    Azranin bu hastaligi yenmesi gerek,umudunu kayb ederse insan,o zaman sagalmasi múmkún degil.Azra sagalarak bir çok hastalara da örnek olmali bence.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir