Elimi Bırakma Dizisi Sezon Finali 43. Bölümde Neler Oldu? 2. Sezon 44. Bölümünde Neler Olacak?

Burak 03 Haz 2019 Elimi Bırakma  0

Elimi Bırakma Dizisi 2 Haziran 2019 Pazar akşamı yayınlanan 43. Bölümü ile Sezon finali yaparak yaz tatiline girdi.

Elimi Bırakma Dizisi 43. Bölümde Neler Oldu?

Azra ile Cenk Cansu’nun ölümünden 3 ay sonra dünya evine girmek üzere çok güzel bir düğün telaşına girdiler. Her şey çok güzel yolunda gidiyordu. Sumru kızının ölümüne dayanamıyordu. Hastanede tedavi görmek üzere yatarken Azra ile Cenk’in evleneceklerini öğrendi ve hastaneden gizlice kaçmayı başardı. Önce kızının mezarına gitti. Düğünü anlattı sonra da Azra ile Cenk’in düğünlerinin yapıldığı eve gitti.

Cenk ve kız kardeşi ile Mert’in evde unuttuğu ve düğün hediyesi olarak vermek istediği resmi almaya gittiler. Dönüş yolunda, Mert Cenk’in ona piyano aldığını öğrendi. Resmi hediye olarak vermek isteyince Cenk karşıdan gelen aracı fark etmedi ve kaçınılmaz son kaza gerçekleşti.

Sumru da Azra’nın odasında onu yalnız bulduğu an odaya girdi. Konuşmaya başladı. Kızının ölümünden Azra yı sorumlu tutan Sumru silahı çekti ve Azra yı vurmak istedi. Azra engel olmak ve elinden silahı almak isterken baya cebelleştiler ve silah ateş aldı vurulan Sumru oldu. Azra şoka girdi. Sumru silahı almak isterken Azra silahı ondan uzaklaştırıp eline aldı. Düğüne katılan tüm davetliler silah sesini duydu ve odaya ilk gelen Şeker teyze oldu. Azra’nın elinde silahı gördü ve sen ne yaptın deyince, Azra ben bir şey yapmadım diyebildi.

Sumru ise Sen yaptın diye Azra yı suçladı. Şimdi ne olacak?

Elimi Bırakma Dizisi 2. Sezon 44. Bölümde Neler Olacak?

Sumru Azra ile girdiği silahlı tartışmada vurulmuştu. Sumru vuruldu. Sumru 44. Bölümde dizide olacak mı? Sumru öldü mü? Azra Sumru’nun katili olarak hapse girer mi? bu soruların cevabı ancak yeni sezon başladığında cevap bulacak.

Ve cevap bulacak bir başka soru ise, Cenk, Melis ve Mert kazadan sağ kurtulabilecekler mi? onları kim kurtaracak? Ya da kazadan kim sağ kurtulup, kimler ölecek? Bu ve buna benzer daha bir çok sorunun cevabı yeni sezonda yayınlanacak olan 44. Bölümde.

Dizi kısa bir süreliğine yaz tatiline girdi. Yeni sezon başlamaya yakın 44. bölüm fragmanı yayınlandığında sitemize eklenecek ve dizide olacak gelişmelerden siz değerli ziyaretçilerimizi haberdar edeceğiz. Bizi takipte kalın. Gelişmeler oldukça sizlerle paylaşacağız.

Sizce bu kazadan kurtulabilecekler mi? Sumru ölecek ve Azra hapse mi girecek?

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Elimi Bırakma Dizisi Sezon Finali 43. Bölümde Neler Oldu? 2. Sezon 44. Bölümünde Neler Olacak?” üzerine 4 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Elimi birakma yeni sezon dizisi ne zaman olacak

  1. aslı dedi ki:

   Bir değişiklik olmaz ise, Eylül ayının ilk haftası başlayacak.

 2. K.A dedi ki:

  Dizi sezona çok kötû bir sonlukla girdi. Azranin silahi eline almasi,el izinin ona ait olmasini sagladi,Sumru son anda bile kötúlûyünden kalmadi. Öyle bir kazadan her üçûnün sag çikmasi
  tam bir mûcize olur.

 3. Günay dedi ki:

  Bence kimse ölmez. Azra hapse gire bilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.