Elimi Bırakma Dizisi Neden Final Yapıyor? Final Bölümü Ne Zaman?

Geçen yıl temmuz ayında Trt1 ekranlarında yayın hayatına başlayan dizide Alp Navruz ve Alina Boz’un hayat verdiği Azra ve Cenk’in aşkının etrafında yaşananlar anlatılıyordu.ÜS Yapım imzalı dizinin son olarak yayın günü değiştirilmiş, Pazar gününden Salı gününe alınmıştı.

Gün değişimi yapan diziler bitiyor mu? ne yazık ki evet günü değişen diziler bitiyor. Günü değişmeseydi daha devam ederdi. Aldığı yüksek reytinglerle uzun süre adından söz ettiren diziydi ama günü değişince reytingleri düştü. Kaç bölüm daha devam ederdi. Dizi bitmesin, devam etsin isteyen seyirci olacaktır. Alina Boz ve Alp Navruz bu dizide güzel bir ikili olmuşlardı.

Elimi Bırakma Dizisi Neden Bitiyor Final Yapıyor?

Elimi Bırakma neden bitiyor? Bu sorunun cevabı, Dizinin izlenme oranı düştüğü için final kararı alındığı yönünde. Son haftalarda izlenme oranı düşen dizinin, yayın günü değiştirilmişti. Trt 1 daha önce Elimi Bırakma dizisi için final kararı almıştı ancak Azra ve Cenk aşkının bu kadar seviliyor olması dizinin ömrünü biraz daha uzatmıştı. Diziyi kurtarmak için çeşitli çözüm yolları denense de final kararı değişmedi.

Elimi Bırakma dizisi ne zaman final yapacak?

Elimi Bırakma dizisi 24 Aralık 2019 Salı günü yayınlanacak 59. Bölümüyle ekranlara veda ederek final yapacak.

“Aslı”

 

dizibilgi google play

Elimi Bırakma Dizisi Neden Final Yapıyor? Final Bölümü Ne Zaman? (8 Yorum)

 1. Hayirli ak$amlar. Haklisiniz arkada$lar,size katiliyorum. Çocugun terbiyeli olmasini istiyorsan,kendin terbiyeli olacaksin.Gencler için ne yazik ki,kötû örnekler daha çok. Insan da ki,”ma$allah” kötülû örneyi daha çok aliyor.

 2. NEDEN ÇELENLERE BU YAPILMAMALIYDI BİR DAHA BÖYLE GÜZEL AİLE DİZİSİNİ ZOR BULURSUNUZ AYRICA SALIYA ALINDILAR FİNAL NEDEN PAZAR GÜNÜ

  • Haklısınız güzel bir aile dizisiydi. Tarih doğru gününü yanlış yazmışım düzelttim uyarınız için teşekkür ederim.

 3. Iy gunler guni degişdiginde anlamyşdyk uzun surmijegini cok guzel dizidi hayirlisi diyelim
  Kamili ablam haklysyn Feride hanym iy bir ornekdi.

  • Günü değişmeseydi iyiydi. Feride hanım gibi büyükler olmalı hayatımızda. Cavidan ve Cemre gibi insanlar değil. Ne demek istediğimi anladınız sanırım.
   iyileri örnek alan da var, kötüleri örnek alanda. tv de iyiler neden az? kötüler daha çok? sonra gençlik nereye gidiyor deniyor. Gençlere ne veriyorsanız onu alıyorsunuz. İyi örnekler verin tv de. iyileri kaldırmayın, kaldıracaksanız kötüleri kaldırın benim düşüncem bu yönde.

 4. Gûnaydin. Dizi çok iyiydi.Aile ayakta nasil tutuluyor onu da çok gûzel anlatiyordu Feride hanimin timsalinde. Yalan dolansiz.Final yapmasini ben de istemezdim.Trt 1-de ki,diziler hepsi izlenir,dizilerin gûn saat degi$mesi iyi fikir degil.

  • İyi olan ne varsa yok ediyorlar. Aile kavramını, en güzel şekilde anlatan dizi ne yazık ki reyting kurbanı olarak gösterilerek yayından kaldırılıyor.

   • Haklisin Aslicim. Çok teessûfler olsun, daha çok para kazanalim diye,manevi degerler kalmadi artik.