Elimi Bırakma Dizisi 2. Sezon Melis Olacak Mı? Cemre Baysel Neden Yok?

Burak 03 Ağu 2019 Elimi Bırakma  0

Elimi Bırakma dizisinin ekibi 15 Ağustos’ta sete çıkacak.

‘İstanbullu Gelin dizisinin senaryo ekibinde yer alan ‘Ayşe Işıkmen’ ve ‘Selin Yaltaal’ hikaye yazarları olarak diziye dahil oldular .’Hadi Be Oğlum’ filmiyle adından sıkça söz ettiren Rahşan Çiğdem İnan da dizinin senaryo grubunda görev alacak.

Bu değişiklikler sonucunda dizinin hikayesini yeni baştan şekillendirmesi ve 2. sezonun farklı konularla zenginleştirilmesi bekleniyor.

Dizinin yönetmen koltuğunda ise 2. sezon Hakan İnan oturacak. İlk bölümden bu yana reji kadrosunda yer alan Mücahit Akyoldaş da İnan ile birlikte yönetmenlik koltuğunda oturacak.

İlk sezonuyla ekranlarda reyting rekorları kıran Elimi Bırakma ikinci sezonunda da senaryo grubuna kattığı güçlü isimler ve yeni rejisiyle izleyenlerin büyük beğenisini kazanmaya devam edecek.

Şunu da belirtelim dizide Melis karakterini canlandıran Cemre Baysel de diziden ayrıldı. Cemre Baysel Ramo dizisinde Fatoş karakterini canlandıracak ve başrol olacak. Melis karakterini bir başkası mı canlandırır onu zaman ilerledikçe hep birlikte göreceğiz.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.