Elimi Bırakma 8. Bölüm Fragmanı ve Ön İzlemesi 16 Eylül 2018 Pazar

TRT 1 ekranlarında başrollerini Alina Boz ile Alp Navruz’un paylaştığı, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Cemre Gümeli, Burak Tamdoğan, Gökçe Yanardağ, Ertuğrul Postoğlu, Ebru Aykaç, Batuhan Ekşi gibi başarılı isimlerin rol aldığı dizi pazar akşamları saat 20.00 de ekranlara geliyor.

Elimi Bırakma dizisi Trt 1 ekranlarında 16 Eylül 2018 Pazar akşamı  8. bölümü ile seyirci ile buluşacak.

Sahip olduğu tüm değerleri bir gecede kaybeden Azra ile benzer kaderi paylaştıkları Cenk’in yollarının kesişmesiyle başlayan hikaye de, İnsanın dönüp gidebileceği bir evinin, ailesinin olması dünyanın en büyük hazinesi olduğunu, aile bağlarının önemini, gerçek dostun, arkadaşın, zor günde belli olduğunu, söz konusu para olduğunda insanların neler yaptığını ve yapabileceğini gözler önüne seriyor.

Elimi Bırakma 8. Bölüm Fragmanı

 

Yapımcılığını Üs Yapım’ın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğuna Sadullah Celen otururken, senaryosunu ise Nilüfer Aydın ve Volkan Yazıcı kaleme aldı.

Elimi Bırakma 8. Bölüm Ön İzlemesi

” HAYAT BAZEN KAYBETTİĞİN YERDEN BAŞLAR “ dizinin en anlamlı cümlesi, belkide tek özeti bu cümle olsa gerek.

Azra’nın hayatta her şey bitti dediği an başlamıştı otizmli kardeşinin elini tutması ve elimi bırakma demesi ile yeniden hayata sıkıca tutunan Azra kardeşi için hayatta kalmalıydı.

Azra’nın kardeşi Mert müziğe özellikle de piyanoya çok düşkün. evlerine haciz geldiğinde piyanoyu da alıp götürmüşler, Mert buna çok üzülmüştü. Mert kaç zamandır kayıptı ve Azra kardeşi Mert’i her yerde aramaktaydı. Azra kardeşi Mert’i bulabilecek mi?

“ASLI”

Elimi Bırakma 8. Bölüm 2. Fragman

dizibilgi google play

Elimi Bırakma 8. Bölüm Fragmanı ve Ön İzlemesi 16 Eylül 2018 Pazar (6 Yorum)

  1. Aslim ben Alinani ilk kez gördûm.Bu dizide.Seray hanimi zaten çok seviyorum. Dolunayin bu rolu canlandirmasi ilk baki$dan da çok uygun.

  2. Iyi ak$amlar Aslim. Bu dizini ben de izliyorum.Evet para sevgisi bir çok insani ne hale getirir.Aslicim inmayacaksan belke bu dizinin analizini de yazasin demek geçir hayalimden,ama emirvaki yapmak istemiyorum canim benim.Ne dersin?

    • iyi akşamlar canım, Bu diziyi bende izliyorum. Hayat dersi veriyor. Çok duygusal ilk bölümleri. Bu dizi için analiz yazmak olabilir.