elimi bırakma 44. bölüm özeti

Elimi Bırakma 44. Bölüm Neler Olacak? Özet Fragmanı

Burak 03 Eyl 2019 Elimi Bırakma  0

Elimi Bırakma 44. Bölüm Neler Olacak?

TRT1’in iddialı dizisi Elimi Bırakma, 8 Eylül Pazar günü 44. bölümü ile birlikte 2. sezona başlayacak. TRT1’in aile bağlarının önemini bir kez daha gözler önüne seren yeni dizisi Elimi Bırakma, her pazar günü yeni bölümleri ile saat 20.00’de TRT1’de. Alina Boz,Dolunay Soysert ve Alp Navruz’un başrollerinde yer aldığı dizinin yeni sezonunda önemli gelişmeler yaşanacak.

Nihat Altınkaya, Hazal Şenel ve Buse Meral gibi güçlü isimlerin yeni karakterlere hayat vereceği dizinin 44. bölümünde neler olacak. Elimi Bırakma 44. Bölüm 1. ve 2. tanıtım fragmanı sayfamızda.

elimi bırakma 44. bölüm ne zaman başlayacak yayınlanacak neler olacak özeti

Elimi Bırakma 44. Bölüm 1. Tanıtım

elimi bırakma 44. bölüm ne zaman yayınlanacak neler olacak özeti

Elimi Bırakma 44. Bölüm 2. Tanıtım

Cenk, ölüm kalım savaşı veriyor… Azra ise hayata küsmüş ve intiharın eşiğinde..

Elimi Bırakma 43. Bölümde Neler Olmuştu?

Cenk ile Azra evlenir. Sumru düğünden düğün günü haberdar olur. Azra ile Cenk nikah masasına oturur. Aşk ile mutluluk ile düğünleri yapılırken. Azra ile Cenk hayatlarının en güzel gününü yaşarken Sumru içten içe öfke ile büyüyor. Cansu’nun intikamını almayı kafaya koyan Sumru düğün evine gelir. Bu sırada Cenk de Azra’nın istememesine rağmen Melis ve Mert ile yola çıkar. Yalnız kalan Azra gelin odasında Sumru ile yüzleşir. Sumru, Cansu’nun yerine Azra’nın ölü olması gerektiğini söyler.

Sumru Cansu’nun kefen Azra’nın gelinlik giydiğini söyleyerek silah çıkarır. Azra’ya silah çekip Azra’nın da yaşamayacağını söyler. Azra çok korkar ve Sumru’yu sakinleştirmede de başarılı olamaz. Bu sırada bir felaket de Cenk’in başına gelir. Mert, Melis ve Cenk korkunç bir kaza geçirir. Perte çıkan araçta 3’ü de baygın şekilde yatar.

elimi bırakma 44. bölüm özeti

Elimi Bırakma 44. Bölüm Neler Olacak Özet

Ambulans ile Cenk hastaneye kaldırılır ve ölüm kalım savaşı verir. Azra da Sumru yu vurduğu için evden kaçarak gider. Cenk’in başına gelenler derken Azra hayata küser, intiharın eşiğine gelir. Yeni sezonda neler yaşanacak merakla beklenen dizi bu hafta seyircisiyle buluşacak.

Azra ve Cenk’in en mutlu günlerini karanlığa döndüren gerçekler onları acı içerisinde bırakır. Cenk’in aldığı büyük karar hem Çelen ailesi için hem de Azra için yeni bir dönem başlatacaktır. Acıları ile yoğrularak büyüyen Azra, yeniden ayağa kalktığında hayatın ona nasıl sürprizler hazırladığını bilmemektedir.

Düğün günü Azra’yı vurmak için elinde silahla odasına çıkan Sumru, arbede sırasında vurulmuştu. Ölmemiş.

Diziye yeni katılan Nihat Altınkaya 44.bölümde önemli bir karakterde izleyicilerin karşısında olacak.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir